ПЕРЕДРІЗДВЯНІ ЗУСТРІЧІ АЛЛИ З ЮЛЕЮ

0
844
img

Минулої суботи Юлія Тимошенко відвідала знамениті «Різдвяні зустрічі» Алли Пугачової, які пройшли в київському Палаці спорту.

Алла Пугачова почала «Різдвяні зустрічі» з подяки Прем’єр-міністру України, а учасники концерту в ході виступів неодноразово акцентували увагу на присутності в залі Юлії Тимошенко.

Наприклад, Микола Басков вручив українському Прем’єру букет яскраво-червоних троянд і запросив на танець, а Філіп Кіркоров виконував нову пісню «В саду едемовому», сидячи поруч з Юлією Тимошенко.

На закінчення «Різдвяних зустрічей» Юлія Тимошенко вийшла на сцену і подякувала Аллі Пугачовій за яскравий і видовищний концерт і високу виконавчу майстерність.

Сама Алла Борисівна сказала, що для проведення «Різдвяних зустрічей» вибрала Київ не випадково. «Це нова точка відліку проекту. І, таким чином, вибудовується його подальша концепція. Починаючи з Києва, програма виходить на міжнародний виток. І саме Києвом якраз все вмотивовано. Адже це колиска нашої духовності, цілий пласт історії та релігії: князь Володимир, Хрещення Русі. Це сакральні місця, важливі для кожного з нас», – пояснила вона.

Тарас ПОДОРОЖНІЙ