ОКСАНА ФЕДОРОВА ПРИХОВУВАЛА СВІЙ РОМАН АЖ ДО ВЕСІЛЛЯ

0
620

oxana_fedorova_410У романтичну подорож до Лос-Анджелеса вирушила найвродливіша дівчина 2002 року Оксана Федорова. Саме там вона проведе свій медовий місяць.

Зі своїм весіллям «Міс Всесвіт-2002» добре попудрила мізки журналістам. Ті з нетерпінням чекали на одруження ще навесні цього року. Оксана саме засвітилася у російському шоу «Танці з зірками», де її партнером був чемпіон Росії з латиноамериканських танців Олександр Литвиненко. Пару відразу назвали найкрасивішою за всю історію шоу, та й танцівники, як з’ясувалося, були небайдужі один до одного. Литвиненко зізнавався через пресу Оксані в коханні, вона ж пішла від бізнесмена Володимира Голубєва, з яким жила в громадянському шлюбі. Всі чекали якщо не бурхливого продовження цих стосунків, то принаймні тихого сімейного щастя. І ось нарешті ця історія закінчилася… шлюбом Оксани з німецьким бізнесменом Філіпом.

Весілля гуляли під Мюнхеном у старовинному ресторанчику. На вечірку приїхали всі найближчі друзі Оксани, окрім матері — їй чомусь не відкрили візу. Як виявилося, з Філіпом Оксана познайомилася порівняно недавно. Але увесь цей час приховувала свої стосунки від сторонніх очей. Може, щоб не наврочити? Адже, як зізнається наречена, в коханні їй ніяк не щастило — жоден з її романів не тривав більш як кілька тижнів, і жоден чоловік так і не зміг полонити її серце. А зараз екс-капітан міліції, екс-«Міс Всесвіт» (цього титулу, нагадаємо, красуню позбавили через чотири місяці після перемоги за невиконання умов контракту) та ведуча «Вечірньої казки» запевняє, що по-справжньому щаслива…