Артемій Сурін – перший ураїнець, який здійснив кругосвітню подорож за 280 днів

0
351

Першим українцем, який здійснив кругосвітню подорож за правилами Лондонського королівського географічного союзу став харків’янин відомий травел-блогер і бренд-посол України Артемій Сурін. Він щойно повернувся додому, про що й повідомив на сторінці Facebook.

«Після 9 місяців, 100 000 кілометрів шляху зрозумів, що для тебе означає країна, в якій ти народився, живеш, де живуть твої улюблені люди, і з якими пов’язана все твоє життя і майбутнє», – написав Артемій після того як засмаглий, обвітрений, у ковбойсьому капелюсі ступив на рідну землю.

За 280 днів подорожі він відвідав усі континенти з Антарктидою включно, перетнув три океани, всі меридіани і часові пояси, двічі перетяв екватор і досяг найвіддаленішого від будь-якого континенту або країни острова Піткерн у Тихому океані. А ще – ознайомився з життям, побутом, культурою сорока країн.

Як зазначає мандрівник, він жодного разу під час кругосвітньої подорожі, згідно з вимогами Лондонського королівського географічного союзу, не скористався послугами авіаперевізників.

Володимир ГАЛАУР

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here