Повна кравчучка страху

0
1955

Всі мітинги проти капітуляції, на які збираються опоненти нинішнього «зеленого» режиму, аби захистити армію чи мову, підтримати кинутих за ґрати волонтерів, закінчуються почуттям виконаного обов’язку і сподіванням, що влада злякалася і від чогось відступила. Насправді ж це тільки ілюзія страху, яку продукує група ілюзіоністів при владі.

На ділі остання вперто і тупо йде до власної мети: підвести Україну під максимальний уплив РФ, а згодом у її імперське підданство. Це вигідно найперше олігархам, бізнес яких пов’язаний із розпилюванням бюджету й ефесбешно-державним бізнесом агресивних сусідів. У Європі вони можуть купувати лише найдорожчу нерухомість, а не конкурувати. З росіянами ж потрібно не конкурувати, а вміти домовлятися про бариші. Заради великого гендля можна наступити й власному страхові на горло, як казав класик, купити мотузку, на якій тебе колись повісять.

Про те, що нинішня влада не боїться протестів, свідчать призначення колишнього секретаря з ідеології КПУ, експрезидента України Кравчука, при якому ми позбулися ядерної зброї, одного з найбільших у світі торгових флотів та інших важливих речей, які мали на початку становлення Української держави. Ну і кадебіста на додачу, адже дійти до таких верхів, не співробітничаючи зі спецслужбою, тоді було неможливо. Тісні взаємини з Медведчуком і залежність від нього ще з часів СДПУ(о), а потім антиющенківська кампанія «Не так!» цьому підтвердження. Призначення Кравчука керівником делегації тристоронньої контакт-ної групи в Мінську означає, що Єрмаку і компанії, що рулить країною, плювати на всі погрози і протести.

Про це вони давно відверто говорять. Спочатку запропонували ввести до тристоронньої контакт-ної групи представників ОРДЛО. Були мітинги, протести. І що? Офіційно таку групу заперечили. Але коли працюють фокусники, то вони роблять маніпуляції руками, аби відвернути від іншого: що Росія вже не головний винуватець конфлікту, а спостерігач, який, за словами прессекретаря Путіна, не може гарантувати припинення вогню. Про це він заявив після оголошення останнього «всеохоплюючого перемир’я».

Якби вони боялися, то адвокат Януковича не очолював би ДБР, не фальсифікувалися б справи проти Ріфмастера і волонтерів. Не був би радником прокурора Венедіктової «регіонал» Піскун, не керував би судами Андрій Портнов.

Ілюзія страху — це продукт, створений «95 кварталом», який добре сприймається в середовищі опонентів. Помітингували і розійшлися з відчуттям виконаного обов’язку, що налякали «зелену» владу. А остання — це також ілюзія, реально влада в олігархів. У деяких із них руки по лікті в крові, тож вони майже нічого не бояться. Тим паче що відповідальність юридично лежить не на них, а на керованому ними Президентові. А країна як падала у чорну прірву, так і падає…

Втім, чого ми в’їлися в Кравчука? Хіба він, згідно з Конституцією, формує зовнішню політику, як преЗЕдент, чи втілює її, як Кулеба? Це дресирований Медведчуком папуга на службі в нинішніх керманичів і агентів на кшталт Єрмака. Він там для того, щоб нівелювати вину справжніх винуватців. У разі чого — Кравчук же, мовляв, усе підписав.

Олексій ЯРОВИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here