Спадкоємці Сталіна і Гітлера

0
742

Путінський та лукашенківський режими пішли фронтальною війною на Україну. Наші Збройні Сили дають гідну відсіч, ворог зазнає великих втрат

Путінський режим розпочав повномасштабну військову операцію проти України, об’єкти воєнної та стратегічної інфраструктури в українських містах та селах піддаються ракетним ударам. Російські війська атакують наступ з неба і на суші, тривають удари зі сходу, півдня та півночі. Проти нашої держави наступає не тільки Московія, а й її сателіт – лукашенківській режим. Оперуючи імперсько-радянськими імперативами, два диктатора остаточно з’їхали з розуму і діють за лекалами Сталіна і Гітлера (напад був здійснений після 4-ї ранку – так само, як це зробили нацисти в 1941-му). Путін прийняв найгірше рішення з тих, що були можливі – знищення української держави, яка досі не піддавалася на його погрози, шантаж та гібридну війну.

Українська армія тримає оборону і відбиває ворожі атаки – на одеському, херсонському, запорізькому, донецькому, луганському, харківському, чернігівському, житомирському, волинському напрямках. Україна розірвала дипломатичні відносини з Росією. Президент Володимир Зеленський та військово-політичне командування України постійно інформують громадян про ситуацію. «Збройні Сили України ведуть тяжкі бої, відбиваючи атаки російської армії по всій території нашої держави. Нашим військовим потрібна підтримка. Головне – їм потрібна підтримка нашого населення. У нас армія потужних людей. Наше населення – це також потужна армія. Тож підтримайте наших військових», – заявив Володимир Зеленський.

Окремий фронт – інформаційний. Мета агресора – не тільки військові удари, а й розповсюдження дезінформації та сіяння паніки серед українського населення. Тому наша задача – не споживати інформацію від агресора і не піддаватися паніці. Зберігати спокій.  Ми, журналісти газети «День», тримаємо стрій і виконуємо свою роботу – інформуємо суспільство про події в Україні та аналізуємо поточну ситуацію. Довіряйте нам та офіційним джерелам інформації.

А ще Україна очікує на міжнародну підтримки. Де ті «пекельні санкції», від яких здригнеться Росія?.. Ми вдячні за підтримку міжнародним партнерам, але зараз нова реальність, яка потребує жорстких і болючих дій по відношенню до Кремля. Нам потрібен надійний міжнародний тил. Агресора необхідно повністю ізолювати від цивілізованого світу і допомагати Україні всіма засобами чинити опір.

Печатна версії газети у зв’язку з подіями, цієї п’ятниці не буде. Ми слідкуємо за ситуацією і оновлюємо наш сайт.

Вірте в себе і Україну! Ми єдині, ми сильні, ми переможемо!

Іван КАПСАМУН