Українці голосуватимуть за Зеленського, а керуватиме Україною Коломойський

0
3933

Зеленський – кінь Коломойського. І ми зараз не про шахи, а про історію часів Римської імперії. Тоді Калігула ввів в сенат свого улюбленого коня – Інцитата. Якщо подивитися абстрактно, то Інцитат справді не замішаний ні в яких корупційних справах, у нього і справді відмінна репутація. Швидкий кінь, добре скаче. Але все ж це кінь, а не сенатор.

Точно так само, як Зеленського, Коломойський міг через «1 + 1» намагатися провести на посаду президента свого охоронця або водія. А чому б і ні? Несуб’єктність Володимира стає очевидною на прикладі його участі в ток-шоу «Право на владу. Жодної чіткої відповіді на важливі питання щодо майбутнього держави.

А знаєте, чому немає відповіді? Тому що голосуватиме протестний електорат (здебільшого молодь) буде за нього, а ось керувати усією країною однаково буде Калігула. У нашому випадку – Коломойський.

Письменник Юрій Щербак днями наголосив: «Якщо не подобається влада та її кандидат — у виборчому списку є представники опозиції, бізнесмени, економісти, молодь — підтримайте когось із них. Але не віддавайте голос «по приколу».

Тим часом Богдан Горинь зауважив, що порівняння Зеленського з президентом США Рональдом Рейганом є недоречними. А голова товариства «Просвіта» Павло Мовчан зазначив, що українцям є з чого вибирати — «є шлях України, і треба припинити цей фарс».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here