«Єдиномисліє подай і братолюбіє пошли»

0
800

9 березня виповнилося 205 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. В Україні і світі відзначили ювілейну дату. Під час урочистостей з нагоди 205-річчя з Дня народження Тараса Шевченка Президент Петро Порошенко підкреслив, що «нам є з чим прийти сьогодні на це святе місце – на Тарасову гору в Каневі».

«Але найголовніший наш здобуток – це єдність. Угода про асоціацію, відновлення економіки, безвіз, Томос, децентралізація – це свідчення нашої сили, набутої в єдності. Не було б єдності, не було би цього», – наголосив Президент.

«Ніхто не зробив кращих висновків з української історії, ніж Тарас Шевченко.  Тому вся його творчість – це розгорнений підручник, де кожний параграф учить  нас бути єдиними. «Єдиномисліє подай і братолюбіє пошли», – просить Господа поет для українців», – нагадав слова Великого Кобзаря Петро Порошенко

Президент закликав усіх українців до єдності, «до протистояння усьому, що повертає нас до минулого».

«Маємо сильний приклад Шевченка-борця: йти шляхом правди, йти своїм українським шляхом і перемагати навіть там, де  перемога виглядає неможливою», – зазначив Глава держави.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here