Бажаємо нам усім у наступному році перемоги й тільки перемоги!

0
760

Дорогі читачі, рекламодавці і друзі «Українського Слова»!

Минає 2022-й рік. Ще один дуже непростий, болісний і тривожний рік для України.

Наші воїни, саме воїни, українські герої – не просто військовослужбовці. Не просто солдати й матроси, не просто сержанти й старшини, не просто офіцери та генерали.

Воїни – вони є надією мільйонів людей на життя. Вони є надією Європи на спокій. Вони є надією світу, що час імперій не повернути.

Українські воїни здобувають для нас мир. І здобудуть!

Слава Збройним Силам України, Національній гвардії, нашим прикордонникам, нашій розвідці, СБУ, ССО, Національній поліції! Слава всім нашим силам оборони й безпеки! Слава Україні!

Сьогодні українські воїни доводять, що велич – не від розмірів держави, не від запасу ракет і не від здатності когось до чогось примушувати.

Велич – від сили духу тих, хто захищає свій дім, захищає волю для свого народу.

Українські воїни вигнали окупантів з-під Києва, і це був перший переломний момент у повномасштабній війні. Це показало силу нашого опору.

Українські воїни звільнили Зміїний, і відтоді кожен окупант знає, яку єдину відповідь він почує від українців на будь-які свої зазіхання. Це показало, що Україну ніщо не зупинить.

У Чорному морі дещо поменшало флагманів, а один сумнозвісний міст дедалі частіше працює на виїзд, а не на в’їзд. Якщо працює. І це показало, яким буде майбутнє. Воно буде українським.

Активні дії наших сил оборони й безпеки на Харківщині перегорнули багато сторінок старої історії. Може, російська армія й не знала, що здатна аж так стрімко тікати. Тікати, лишаючи все: позиції, зброю, своїх солдатів і колаборантів.

Окупанти тікали, хоча мали перевагу на цьому напрямку у кількості озброєння, техніки й солдатів. Але в наших воїнів була – і є! – інша велика перевага. Більш значуща.

Перевага в рішучості, перевага сили своєї землі під ногами.

Таку перевагу українських воїнів ми посилюємо потужною зброєю. Вперше в нас така зброя.

«Хаймарс» і «Краб», «Гарпун» і «Насамс», «Байрактар» і гаубиці М777, «Цезар» і «Бушмастер», «Айріс Т» і «Кроталь» – це лише деякі з десятків видів найкращої зброї світу, яка вже є або буде в наших воїнів. Дякуємо США та нашим партнерам з Європи, НАТО, інших країн!

Понад 1800 міст і сіл України нам уже вдалося звільнити від окупанта.

Ми маємо зробити так, що коли у світі бачитимуть синьо-жовтий український прапор, то знатимуть, що це і про свободу, і про людей, у яких є міцний дім і яким завжди допоможуть, хоч би що з ними сталося.

Бо ми всі – українці. І цього достатньо.

І якщо у нас є такі люди, якщо таких у нас більшість, то все одно – рано чи пізно, сьогодні чи завтра – все у нас буде добре! Ми переконані в цьому! Знаємо і віримо в це! І просимо вас також вірити й сподіватися на добро.

Хоч, буває, і не хочеться, хоч і зневірилися, хоч і набридло… Віра й сподівання – це та енергія, яка торує прийдешній день! Вірте, будь ласка, дуже Вас прошу…

Віра – це сила наша, наша воля і свобода!

Зберіться в окопах, на передовій, чи в тилу, в родинному колі за святковим столом з друзями, з рідними, з близькими. Обійміться, побажайте добра один одному, побажайте наснаги, завзяття, сили і волі… Для себе, для країни…

Слава всім, хто воює й працює заради України, США! Слава всім, хто допомагає нам захищати незалежність і свободу! Слава всім вам, нашому народу!

Слава Україні! Слава Америці!

Бажаємо нам усім у наступному році перемоги й тільки перемоги. Нічого не потрібно! З прийдешніми святами! Дякуємо читачам, рекламодавцям газети «Українське Слово», всім за цей складний рік! Дякуємо нашим воїнам, нашому народу прекрасної України!

Слава Україні!

Хай буде мир в США і Україні! Хай буде успіх у нас у всіх. Просимо, віримо, сподіваємося!

З Новим роком, дорогі!
Хай все буде добре!

З повагою і вірою в найкраще,
Редакція газети «Українське Слово»