Хмельниччина

0
298

Голова Білогірської РДА збив двох пішоходів, один загинув

24 лютого голова Білогірської райдержадміністрації Валентин Заріцький поблизу села Чепелівка збив на власному автомобілі Cherry двох пішоходів. Внаслідок ДТП 27-річний хлопець помер на місці пригоди, а 22-річна дівчина – у реанімації Красилівської районної лікарні. Після цього Президент звільнив Валентина Заріцького з посади голови Білогірської районної державної адміністрації Хмельницької області.

У Хмельницькій області вперше зберуть найкращих бандуристів України

З метою розвитку українського професійного камерного виконавства, популяризації творів вітчизняної та зарубіжної класики з 4 по 30 березня 2012 року в м. Хмельницькому відбудеться Відкритий фестиваль камерної музики за участю колективів та виконавців з США, Чилі, Німеччини, Італії, Польщі, Росії, Литви, України.
В області започатковано фестивалі та конкурси, що пропагують різноманітні напрямки та жанри народного інструментального мистецтва. Одним із таких фестивалів, що проводиться з метою підтримки молодих талановитих виконавців-бандуристів, популяризації творів українських композиторів, національного музичного інструменту бандура, є традиційний фестиваль-конкурс бандурного мистецтва «Золоті струни», який відбудеться 27 до 29 березня 2012 року у м. Хмельницькому. У конкурсі братимуть участь кращі учні-бандуристи України, яких буде оцінювати високопрофесійне журі з Києва, Харкова, Львова, Тернополя, Одеси. В рамках фестивалю-конкурсу відбудуться майстер-класи, круглі столи, концерти артистів-бандуристів з Луцька, Києва, Івано-Франківська, Рівного.
Відкритий фестиваль-конкурс театрів ляльок «Дивень», який відбудеться з 20 до 27 травня цього року, сприятиме пропаганді мистецтва театру ляльок, підвищенню його статусу в суспільстві, обміну творчим та технологічним досвідом, налагодженню творчих та ділових стосунків, знайомству учасників та гостей фестивалю з туристичними та історико-архітектурними перлинами Хмельниччини.
Метою регіонального фестивалю «Магдебургського права», проведення якого заплановано на червень 2012 року, є відродження та розвиток історичних традицій місцевого самоврядування, популяризація духовної спадщини народів, туристичного бренду «Меджибізький замок» як одного з туристичних центрів Хмельниччини, збереження історичних, культурних цінностей та природного середовища Подільського краю.