Дніпропетровщина

0
141

Не стало свекра Юлії Тимошенко

Помер Геннадій Тимошенко  після тривалої хвороби — на 76 році життя. Рідні запевняють, що його здоров’я похитнули як переживання за невістку і сина (Олександр Тимошенко змушений був залишити Україну і просити політичного притулку у Чехії), так і кримінально-судовий процес щодо діяльності корпорації ЄЕСУ.
Після порушення кримінальної справи щодо ЄЕСУ 2002-го Геннадія Тимошенка (у 90-х роках він був гендиректором ЄЕСУ) заарештували, помістивши у Чернігівське СІЗО. Свекру Юлії Тимошенко разом з кількома іншими керівниками ЄЕСУ інкримінували приховування валютної виручки корпорації і розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах. 2004-го рішенням Шевченківського райсуду Києва справу закрили. А через сім років, у листопаді 2011-го, Вищий спеціалізований суд визнав вердикт Шевченківського незаконним, проте закрив провадження через строк давності. Однак у січні цього року Генпрокуратура домоглася продовження терміну касаційного оскарження попередніх судових рішень у справі Геннадія Тимошенка і колишнього бухгалтера ЄЕСУ Антоніни Болюри…
На запитання про причину смерті Геннадія Тимошенка тітка екс-прем’єра Антоніна Ульяхіна заявила: «Питання риторичне, враховуючи, що Геннадія Афанасійовича знову почали викликати на допити. У нього ще після минулих допитів здоров’я похитнулося, а зараз — тим більше».
Юлія Тимошенко не змогла провести свекра в останню путь. Пояснюючи причини, у Державній пенітенціарній службі заявили, що ув’язнені можуть отримати дозвіл на короткочасне відлучення у зв’язку зі смертю лише близьких родичів (батьки дружини чи чоловіка у переліку таких не значаться).

Керуючу банком зловили на 4-мільйонних фінансових махінаціях

Керуючу комерційним банком в Кривому Розі зловили на 4-мільйонних фінансових махінаціях.
«На початку травня прокуратура м. Кривий Ріг за матеріалами ДПС у Дніпропетровській області порушила кримінальну справу проти керівниці однієї з філій комерційного банку, яка протягом 2010 – 2011 років умисно вносила неправдиві відомості в офіційні документи (грошові чеки) щодо операцій, які підлягають обов’язковому фінансовому моніторингу», – йдеться у повідомленні прес-службі ДПС України.
Податківці встановили, що протягом року з рахунку приватного підприємства по чековій книжці, яка оформлена на директора, за вказівкою керівника банківської філії з каси банку неодноразово видавалася готівка на загальну суму майже 4 млн. грн. Всього підприємство провело 15 фінансових операцій, які повинні підлягати обов’язковому фінансовому моніторингу згідно із законодавством України.
Таким чином, виконуючи свої службові обов’язки та будучи відповідальною особою фінустанови, керівниця банку надавала до спеціального уповноваженого органу виконавчої влади з питань фінансового моніторингу завідомо недостовірну інформацію.
Наразі з керівниці банку взяли підписку про невиїзд.