Житомирщина

0
183

За отримання хабара затримано керівника навчального закладу МВС

Слідчий відділ прокуратури Житомирської області проводить досудове слідство у кримінальній справі, порушеній стосовно начальника навчального закладу органів внутрішніх справ.
Посадовець підозрюється у шахрайстві, провокуванні на давання хабара та зловживанні службовим становищем, повідомили в прес-службі прокуратури області.
“Цього посадовця затримали під час отримання ним 400 доларів США. У таку суму він оцінив сприяння у вступі до навчального закладу”, – йдеться в повідомленні.
За інформацією прес-служби, керівник навчального закладу отримав гроші шахрайським шляхом, адже достовірно знав, що нічого не робитиме відносно вирішення питання про вступ зацікавленої особи на навчання.

Житомирські студенти поплатилися за “лабораторні роботи”

Житомирські правоохоронці припинили діяльність злочинного угруповання, члени якого виготовляли та розповсюджували серед молоді амфетамін.
Про це повідомила керівник прес-служби УМВС України в області Алла Ващенко.
“Члени угруповання – студенти місцевих навчальних закладів – виробляли амфетамін у домашніх умовах з метою подальшої реалізації в молодіжному середовищі. Налагоджена мережа збуту дозволяла практично щотижня синтезувати психотроп у лабораторіях, одна з яких була облаштована у зйомній квартирі, інша – у гаражі, що належав родині “активіста” угруповання”, – йдеться у повідомленні.
За інформацією прес-служби, в обох приміщеннях оперативники вилучили понад 30 грамів вже готового порошку, вартість якого фахівці оцінили майже в 10 тис. гривень (один грам амфетаміну, виготовлений ділками, коштував від 250 гривень). Під час обшуку частину продукту ділки намагалися висипати у водомережу. Крім того, у приміщеннях знайшли інгредієнти, обладнання, пристосування та інші речі, які красномовно свідчили про незаконні заняття господарів.
Усі п’ятеро затриманих – молоді люди віком від 17 до 30 років. Відносно них порушено кримінальну справу за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Попередньо встановлено, що вони “працювали” щонайменше останні півроку. У тенета парубків потрапляли їхні друзі, однокурсники та просто випадкові знайомі.
Наразі вилучений порошок направлений на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при управлінні внутрішніх справ області.