Київ

0
215

Як відпочиватимемо на Новий рік

На Новорічні свята підприємствам рекомендовано перенести робочий день з 31 на 29 грудня. Це визначено розпорядженням Кабінету Міністрів від 28 листопада 2011 року №1210-р «Про перенесення робочих днів у 2012 році», до якого було внесено відповідні зміни розпорядженням уряду №715-р від 26 вересня 2012 року.
Уряд рекомендував перенести у 2012 році для працівників підприємств, установ і організацій, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю, робочий день з понеділка 31 грудня на суботу 29 грудня, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.
Водночас ці рекомендації не стосуються органів Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ.
Такі рекомендації було зроблено задля раціонального використання робочого часу та створення сприятливіших умови для святкування Нового року.
До 1025-річчя Хрещення Русі у Києві закладуть храмовий комплекс
У Києві до святкування 1025-річчя Хрещення Русі у 2013 році планують закласти будівництво храмового комплексу на честь хрестителя Русі святого князя Володимира.
Про це повідомив депутат Київради, член правління міжнародної громадської організації “День хрещення Русі” Олексій Омельяненко на прес-конференції.
“Ми плануємо побудувати собор на честь хрестителя Русі”, – сказав він.
За словами Омельяненка, сам храмовий комплекс буде побудований у вигляді хреста на березі Дніпра неподалік нинішнього пам’ятника засновникам Києва.

11 працівників київського метро вкрали 1,2 мільйона з автоматів

Прокуратура Києва направила до суду кримінальну справу стосовно 11 працівників Київського метрополітену, які привласнювали гроші з автоматів для поповнення проїзних карток на станції метро «Мінська».
Як повідомили у прес-службі прокуратури столиці, інспектор та 10 старших касирів станції метро з березня 2010 року по вересень 2011 року (19 місяців) привласнювали кошти, які сплачували пасажири через автомати для поповнення рахунку проїзних карток. Інспектор домовлялася з кожною касиркою окремо і жодна з 10-ти не знала про злочинні дії іншої. Втім, інформація про кількість грошей у кожному такому автоматі щодня дублювалась на центральному сервері управління і розрахунків автоматизованої системи метрополітену. Зловмисники про це не знали, а адміністрація метрополітену тривалий час не перевіряла відповідність даних центрального серверу відомостям у книгах інкасації автоматів.
За 19 місяців у такий спосіб вони вкрали майже 1,2 млн. грн.
Інспектору станції метро «Мінська» інкримінується привласнення грошових коштів в особливо великих розмірах та службове підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України).
Касирки станції метро обвинувачуються у привласненні грошових коштів у великих розмірах та службовому підробленні в залежності від розміру викрадених грошей кожною (ч. 3, 4 ст. 191, ч.2 ст. 366 КК України).
Кримінальним кодексом України за привласнення грошових коштів в особливо великих розмірах передбачено максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років, а за привласнення грошових коштів у великих розмірах – позбавлення волі на строк до 8 років.