Чернігівщина

0
285

Тисячі з повітря
Усі бачили фокусника, який із порожнього капелюха дістає кролика, оберемок квітів та ще й купу різних хустинок і стрічок? Так-от, то все ілюзії. Значно переконливіший трюк може утнути винахідливий головний економіст. Такий, приміром, працює на одному з державних підприємств, що займається видобутком нафти й газу. Підприємливий фахівець уміє діставати реальні гроші з… повітря.
Щоправда, цей факт задокументували не захоплені видавці Книги рекордів Гіннесса, а серйозні правоохоронці. Тому що саме працівники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС спільно з представниками державної фінансової інспекції в Чернігівській області з’ясували дуже простий секрет того фокуса.
«До актів виконаних геологорозвідувальних робіт вносили завищення  вартості оплати праці. Внаслідок цього державному бюджету було завдано збитків майже на 700 тисяч гривень», — розповів начальник УМВС України в  області генерал-майор міліції Олександр Михайлик, зазначивши, що Чернігівський міський відділ УМВС розпочав за фактом зловживання службовим становищем досудове розслідування.
«Помічники народного депутата» зібрали десятки тисяч гривень на вікна
На Чернігівщину заявилися шахраї, які представлялися помічниками одного з народних депутатів України. Аферисти укладали договори із сільчанами на встановлення металопластикових вікон за пільговою ціною. Узявши аванс, шахраї, як то мовиться, накивали п’ятами. А крайнім у цій ситуації виявився депутат, який про цю аферу уже дізнався від потерпілих. Нині правоохоронці розшукують зловмисників.
Прес-служба народного обранця закликала жителів області бути обережнішими і не давати гроші незнайомцям.