Севастополь

0
157

Вертольотоносець – флагман російського флоту в Середземному морі
Вертольотоносець “Севастополь” класу “Містраль” після входження до складу Чорноморського флоту РФ очолить постійне оперативне корабельне з’єднання ВМФ в Середземному морі. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на представника військового відомства.
“Вертольотоносець “Севастополь” до 2017 року стане флагманським кораблем середземноморського оперативного з’єднання ВМФ. Цей корабель після введення в дію придбає всі можливості для управління постійним корабельним угрупованням в Середземному морі”, – сказав представник Військово-морського флоту Росії.
За його словами, вертольотоносець і кораблі ескорту можуть залучатися до виконання спеціальних операцій в Індійському і Атлантичному океанах.
Побори з батьків
Прокуратура Севастополя виявила факти незаконного збору коштів на харчування в дитячих садах Гагарінського району міста. Загальна сума, зібрана з батьків, становила 1,5 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Севастополя.
«Усупереч вимогам законодавства з батьків впродовж 2012-2013 років стягується плата у розмірі 50% від вартості харчування на загальну суму приблизно 1,5 млн грн. Щодо цього факту прокуратура звернулася до адміністрації міста з поданням про усунення порушень і притягнення до відповідальності винних осіб», – зазначається в повідомленні.
За інформацією прес-служби, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України, плата не стягується з батьків за харчування дітей в санаторних дошкільних установах (групах) для дітей з малими і затухаючими формами туберкульозу, в спеціальних дошкільних установах (групах) для дітей, що потребують корекції фізичного і (або) розумового розвитку. Безкоштовно також можуть харчуватися в дитячому саду сироти і діти, позбавлені батьківської опіки, діти, постраждалі від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, діти працівників органів внутрішніх справ, котрі загинули при виконанні службових обов’язків, та деякі інші.
На території Гагарінського району Севастополя розташовано 10 дошкільних установ комбінованого і компенсуючого типу, в їх складі – 63 спеціальних групи для дітей, які потребують корекції фізичного і розумового розвитку, де виховується 1053 дитини.