Чернігівщина

0
380

У магазин — із гранатою
Кажуть, що страшна мавпа з гранатою. Та ще більшої небезпеки може завдати п’яний зі зброєю. Коли чернігівець, колишній десантник, «прийняв на душу» 700 грамів (пізніше у наркодиспансері виявили у крові чолов’яги саме таку кількість спиртного), узяв гранату і пішов до супермаркету лякати всіх, хто трапиться на його шляху. Його план спрацював: покупці справді злякались і зателефонували до міліції.
«Насамперед потрібно було відгородити від потенційної небезпеки якомога більше людей, тому працівники ДАІ перекрили рух транспорту дорогою, що проходила під магазином, — розповів про перебіг подій співробітник СЗГ УМВС у Чернігівській області Борис Коновченко. — Вхід у торговий зал заступила слідчо-оперативна група. Лише після того, як двоє бійців «Беркута» блокували п’яного, забрали в нього гранату і винесли її з магазину та помістили у вибухозахисний контейнер, можна було зітхнути вільніше».
До речі, позаторік у жовтні теж трапився аналогічний випадок: чернігівець з гранатою ходив не лише у магазин, а й у поліклініку. Піротехніки, побачивши той вибуховий пристрій, вжахнулися: він був дуже нестабільний. Тому підірвати його довелося не відходячи далеко: викопали яму, помістили в неї гранату, а зверху прикрили бетонною плитою.
Як кажуть самі працівники міліції, антитерористичні навчання стають їм у пригоді навіть у, здавалося б, тихому і спокійному Чернігові.
У центрі Чернігова розгорнули найбільший в Україні прапор Євросоюзу
На Красній площі Чернігова 14 листопада депутати, громадські активісти розгорнули найбільший в Україні прапор Європейського Союзу площею 24 квадратних метрів.
Під час мітингу представники з районів говорили про європейський вибір українців та необхідність проведення всенародного референдуму щодо зовнішньополітичного вибору країни, “щоб політики не могли спекулювати вибором громадян”.
«Вимагаємо від народних депутатів всіх фракцій Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Президента України невідкладно забезпечити виконання взятих на себе зобов’язань для підписання асоціації України із Європейським Союзом», – йдеться в  ухваленій резолюції мітингувальників. Під час акції у наметах збирали підписи на підтримку євроінтеграції.