Київщина

0
257

Хлопчику-інваліду повернуть житло
Прокуратура Білоцерківського району розпочала кримінальне провадження за фактом порушення житлових прав дитини-інваліда працівниками житлово-комунального підприємства.
Хлопчик мешкав зі своєю матір’ю в Узині й був зареєстрований у помешканні, що перебувало на балансі комунальників. Після смерті матері хлопчика направили до дитячого будинку-інтернату. Знаючи, що квартира належить дитині-інваліду, працівники підприємства надали до міської ради інформацію про те, що у квартирі ніхто не зареєстрований. Унаслідок незаконних дій нерухомість, що належала дитині-інваліду, передали у користування, а згодом у власність іншим особам.
“Бориспіль” вирішив використовувати термінал «F» для лоукостерів
Керівництво міжнародного аеропорту “Бориспіль“ переглянуло плани з перепрофілюванню терміналу F з пасажирського у вантажній, розраховуючи використовувати його для лоукост-перевізників.
Про це заявив гендиректор аеропорту Олексій Кочанов, повідомляють українські ЗМІ.
“Аеропорту знадобляться додаткові потужності для обслуговування нових авіакомпаній і пасажирів, і термінал F має стати таким майданчиком”, – зазначив Качанов.
Реалізація угоди з ЄС про створення спільного авіаційного простору залучить до України нові авіакомпанії, включаючи великих лоукостеров EasyJet і Ryanair, прогнозує він.
Разом з тим, діючий вантажний термінал справляється з обсягами перевезень.
Як прогнозує Державіаслужба, зняття обмежень на польоти між Україною і ЄС забезпечить щорічне зростання пасажирських перевезень в “Борисполі” на 20%.
Нагадаємо, 14 березня Україна планує підписати угоду “Про відкрите небо” в ході засідання ради міністрів Євросоюзу. Це дозволить з початку літньої навігації (наприкінці березня) 2015 року зняти всі обмеження на польоти між Україною і країнами ЄС, які зараз регулюються міжурядовою угодою.
Термінал F в “Борисполі” введено в експлуатацію в 2010 р. з пропускною спроможністю 900 пасажирів в годину на виліт і приліт.
Кочегар-педофіл просидить 6 років у в’язниці за розбещення малолітньої дівчинки
Вишгородський районний суд засудив працівника дитячого виховного закладу, який розбещував малолітню дитину.
Встановлено, що чоловік працював у дитячому будинку завідувачем складу та по сумісництву кочегаром. Коли дівчинка заходила до нього отримати необхідні речі, він неодноразово вчиняв до неї розпусні дії, пропонував вступити в інтимні стосунки. Про це вона повідомила виховательці, яка і звернулася до міліції.
Дії засудженого кваліфіковані за ч. ч. 1, 2 ст. 156 КК України, тобто розбещення неповнолітніх.
У судовому засіданні вина засудженого в інкримінованому йому злочині повністю доведена. За скоєне підсудний отримав 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в дитячих закладах та установах системи освіти строком на 3 роки.
Із дівчинкою тривалий час працював психолог, який намагався мінімізувати наслідки цього злочину для подальшого життя дівчинки.