Миколаївщина

0
151

Робітники чекають на гроші
У зв’язку з неналежним проведенням досудового розслідування щодо заборгованості з виплати заробітної плати на ПрАТ «Миколаївський машинобудівний завод» прокуратура області внесла відповідне подання начальникові слідчого відділу УМВС України в Миколаївській області. Як повідомив заступник прокурора Роман Забарчук, у листопаді 2013 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені матеріали перевірки, проведеної Територіальною інспекцією з питань праці у Миколаївській області, за фактом заборгованості підприємства перед працівниками з виплати заробітної плати.
Інспекція виявила борги за вересень 2013 року на суму 714 тисяч гривень, ненарахування заробітної плати за жовтень 2013-го та часткове погашення заборгованості з виплати заробітної плати перед працівниками підприємства. Крім того, за зверненням голови профспілкового комітету «Солідарність» зареєстровано кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого статтею 172 КК України, в тому числі у зв’язку з невидачею працівникам довідок щодо боргу з оплати праці. Тривають слідчі дії. За об’єднаним кримінальним провадженням триває досудове розслідування. Та у зв’язку з неналежним проведенням досудового розслідування прокуратура внесла подання, а винних осіб притягнули до відповідальності.
Також у прокуратурі повідомили, що нині проводиться санація підприємства, викликана оголошенням банкрутства. А під час банкрутства погашення заробітної плати відбувається в першочерговому порядку. Процедуру санації продовжено судом до 13 травня цього року.
Друге життя «Захарія»
У Миколаєві завершили ремонт найбільшого у Східній Європі плавучого крана. Два роки тому «Захарій», що зазнав аварії в ході будівництва Подільського мостового переходу в Києві, був доставлений на миколаївський завод «Океан». Крану мали провести ремонтні роботи, про що було укладено контракт з компанією «БМК Планета-Міст». У ході ремонту фахівці миколаївського підприємства виготовили і встановили на кран вантажні металоконструкції, стріли і щогли. Було відновлено близько 40 тонн конструкцій опорних шарнірів і близько 5,8 кілометра сталевих канатів на вантажний стрілі. Також на підприємстві проведена модернізація баластної системи та корпусів малих і основного понтонів.
Крім того, пророблено комплекс заходів з відновлення  системи автоматики та електрообладнання плавкрана. Найближчим часом планують випробування, в рамках яких буде перевірено готовність механізму до роботи в режимах з максимальним вантажем 680 тонн і максимальним пробним вантажем 748 тонн. По їх завершенні кран буде передано замовнику.
Нагадаємо, в листопаді 2011 року в Києві отримав значні пошкодження найбільший у Східній Європі плавучий кран «Захарій» вагою близько трьох тисяч тонн, що працював при монтажі арок Подільського мостового переходу. «Захарій» був задіяний на монтажі арок з червня 2011 року. В крані була пошкоджена конструкція саме підйомного плеча. Фахівці тоді висловили думку про неможливість його відновлення. У січні 2012-го вдалося підняти в горизонтальний стан основний понтон плавучого крана і з початком навігації переправити його на миколаївський завод «Океан» для проведення ремонтних робіт.
Кран було побудовано на київському суднобудівному заводі «Ленінська кузня» за замовленням ТОВ «БМК Планета-Міст» і 26 серпня 2009-го передано замовнику. «Захарій» має вантажопідйомність 680 тонн; висота підйому — максимальна, сягає 75 метрів; маса крана — близько трьох тисяч тонн.
Сьогодні ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан», окрім ремонту крана «Захарій», реалізує спільний проект з данською компанією Vestas із збирання вітрогенераторів та здійснює судноремонтну і портову діяльність.