Одещина

0
234

За новим маршрутом
Круїзний лайнер «Sіlver wіnd» пришвартувався біля 15-го причалу Одеського порту.
Корабель під прапором Багамських островів доправив 251 туриста. Судно прибуло з Батумі. Далі туристи відвідають порт Констанцу (Румунія).
Теплохід — другий за величиною у флоті італійської круїзної компанії «Sіlver Sea». Його збудовано в Італії 1995 року. Кілька років тому лайнер пройшов реконструкцію. Судно обслуговують 200 членів екіпажу.
Події в Україні не вплинули на прагнення туристів відвідати Одесу. Вони віддають перевагу їй, а не Ялті й Новоросійську, куди раніше було прокладено туристичні маршрути круїзних суден.
З Одеси вивезли чотири десятки сепаратистів
До СІЗО в одній з центральних областей України в ніч на 5 травня перевезли 42 затриманих під час кривавих сутичок в Одесі сепаратистів.
Про це поінформував міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, повідомляє прес-служба МВС.
“Упродовж минулої ночі 42 підозрюваних в організації та участі в масових заворушеннях в Одесі 2 травня етаповані в слідчий ізолятор однієї із центральних областей України”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що затриманих в Одесі проросійських активістів було набагато більше, але 4 травня за рішенням обласної прокуратури з міського управління міліції випустили 67 осіб.
Міліцію Одещини очолив гуцул
Начальником ГУМВС України в Одеській області призначено генерал-майора міліції Івана Катеринчука.
Керівному складу обласної міліції нового очільника представив заступник міністра внутрішніх справ України Микола Величкович. Він охарактеризував Катеринчука як високопрофесійного, кваліфікованого спеціаліста та принципового керівника, повідомляє ВЗГ ГУМВС України в Одеській області.
У свою чергу новий очільник обласної міліції зазначив: «Наше завдання сьогодні – не допустити ескалації обстановки та гибелі людей. Ми маємо зробити все можливе, аби не було більше протистояння між групами мітингувальників».
Він також заявив, що міліція й надалі залишатиметься поза політикою і займатиметься виключно наведенням громадського порядку та боротьбою зі злочинністю.
Під час представлення було також повідомлено про звільнення з посад двох заступників начальника ГУМВС та призначення на їхні місця виконуючих обов’язки.
Іван Петрович Катеринчук народився наКосівщині, що на Івано-Франківщині. В органах внутрішніх справ служив з 1983 по 2010 роки. За цей час обіймав різні, у тому числі керівні, посади у Чернівецькій, Полтавській, Чернігівській, Івано-Франківській, Дніпропетровській областях та АР Крим.