Вінниччина

0
264

Яценюк вручив чотирьом “ягуарівцям” ключі від квартир у Вінниці
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з бійцями спецпідрозділу «Ягуар», що дислокується біля райцентру Калинівка на Вінниччині, і вручив чотирьом з них сертифікати на квартири.
Напередодні спецпідрозділ  «Ягуар» повернувся із східних областей держави, де упродовж місяця брав участь в антитерористичній операції. Загін втратив одного бійця – 34-річного прапорщика Віктора Долінського, ще двоє «ягуарівців» отримали поранення.
– Ми з вами зустрічалися під Слов’янськом, – нагадав Арсеній Яценюк. – Пам’ятаєте нашу чоловічу розмову про те, що країна потребує героїв?  Нині з гордістю можу сказати, що ви – справжні герої.  Проявлені вами зразки мужності і патріотизму стануть прикладом для наслідування для молодого покоління. Це надзвичайно важливо для виховання молодих патріотів України.
Прем’єр-міністр наголосив, що влада також дотримала слова, яке давала тим, хто нині на передовій  під кулями захищає рідну державу. За його словами, всі, хто бере участь  очищенні країни від терористів, отримають статус учасників бойових дій. Крім того, військовослужбовцям на  80 відсотків підвищено зарплату, вирішується питання матеріально-технічного забезпечення армії і силових структур.
Всі чотири квартири «ягуарівці» з Калинівки отримали у місті Вінниці, це за 20 кілометрів від розташування їхнього підрозділу. Три квартири однокімнатні, одна – двокімнатна. За словами Прем’єр-міністра, держава також виділила п’ять  квартир сім’ям  військовослужбовців, які загинули під час антитерористичної операції.
Командир спецпідрозділу «Ягуар» полковник Олег Плахотнюк  подякував Прем’єр-міністру, а також присутнім на урочистостях  Віце-прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, міністру МВС Арсену Авакову та командувачу Національною гвардією Степану Полтораку за піклування про бійців. Додав, що спецпідрозділ готовий до виконання нових завдань. Учасники зустрічі хвилиною мовчання вшанували пам’ять бійців, які загинули, захищаючи країну від терористів.
Під час перебування на Вінниччині Прем’єр-міністр ознайомився з роботою державного підприємства МВС  «Форт», де виготовляють стрілецьку зброю для підрозділів силових структур. Гість також цікавився роботою Центру адміністративних послуг у мікрорайоні «Вишенька»  у Вінниці. Загалом в обласному центрі нараховується чотири «Прозорі офіси»,  де надають 293 види послуг. Арсеній Яценюк  особисто переконався, що час обслуговування одного відвідувача становить десять хвилин.  Середній час очікування в черзі – менше двадцяти хвилин.
Лікар нацькував собаку на дитину
У Козятині батьки дванадцятирічного хлопчика звинувачують відомого в місті лікаря в знущанні над їхнім сином. Підліток прийшов додому зі слідами укусів на ногах і розповів, що покусала його вівчарка, яку нацькував лікар. Буцімто, за те, що він, граючись із приятелями, заліз на шиферний дах навісу, розташованого напроти будинку лікаря. Розлючені батьки та родичі скривдженого, озброївшись палицями, прибули до помешкання кривдника. Але той викликав міліцію, тож розправи не відбулося. Оскільки лікар заперечує звинувачення, сторони і досі не порозумілися.
«Виловили» 170 літрів вина
Контрабандисти, які їхали поїздом «Кишинів-Москва» свій товар заховали за кожухом системи опалення та обшивкою купе. Загалом хитруни приховали 170 літрів вина. Однак контрабандний алкоголь до Молдавії не втрапив. При огляді під час перетину кордону його знайшли працівники митниці та могилів-подільські прикордонники.