Севастополь

0
254

Російські військові захопили філію українського вузу в Севастополі
Ректорат Університету банківської справи Національного банку України заявляє про захоплення Севастопольського підрозділу вузу.
У заяві ректора зазначено, що в Севастополі 30 озброєних військових заблокували приміщення інституту, а студентів і науково-педагогічних працівників вивели з навчального корпусу з вимогою негайно визнати директором інституту жінку, яка з’явилася тут з папером від колишнього російського адмірала, нині ” губернатора” Севастополя.
«Університет банківської справи Національного банку України висловлює стурбованість щодо подій, які відбулися на території його структурного підрозділу – Севастопольського інституту банківської справи. Звертаємо увагу, що процедура призначення та звільнення попереднього керівника закладу регламентується чинним законодавством», – йдеться в заяві.
У ректораті також заявляють, що зазначений прецедент унеможливлює подальше функціонування навчального закладу, призводить до зриву навчального року та отримання дипломів випускниками інституту.
«У зв’язку з цим наполягаємо на негайному врегулюванні даного конфлікту в рамках правового поля і позитивного вирішення зазначених питань», – сказано в заяві.
Як пишуть севастопольські ЗМІ, зміна керівництва вузу пов’язана з тим, що попередній ректор Севастопольського інституту банківської справи не поспішав переводити навчальний заклад під владу окупантів. Досі на будівлі інституту залишається український герб, українська символіка залишалася і в навчальних корпусах, а викладання тривало українською мовою.