Севастополь

0
327

Севастополь зрікся “російськомовних братів із Донбасу”: замало інфраструктури
Маріонеткова влада Криму пообіцяла окупантам виконати наказ про “розподіл” переселенців із зони АТО – жителів Донбасу вивозитимуть в інші регіони Росії.
Про це на брифінгу заявив в.о. губернатора Севастополя Сергій Міняйло.
«Ми відправлятимемо переселенців в інші регіони Росії, виконуючи постанову Уряду РФ. Республіка Крим і Севастополь із цією проблемою не впораються. У нас переповнені школи, дитячі садки, немає інфраструктури», – уточнив самозванець.Він зазначив, що згідно з розпорядженням окупантів, залишитися дозволять лише тим жителям Донбасу, в яких є родичі в місті.
За словами Міняйла, наразі в Севастополі знаходиться 11 тисяч переселенців. «Для нас – це важка ноша», – виправдовується градоначальник-самозванець.
Нагадаємо, 29 липня набрала чинності постанова Уряду Росії про розподіл по суб’єктах РФ громадян України, що проживають на російській території. Характерним є той факт, що Санкт-Петербург, Москва, Севастополь і Республіка Крим не входять до переліку суб’єктів, де розміщуватимуться вимушені переселенці.
Нагадаємо, українців вивозитимуть із окупованого Криму на літаках Іл-76 російського МНС. За інформацією “рятувальників”, переселенців розподілять між Саратовим, Ростовом-на-Дону і Республікою Башкирією.
Росія анексувала футбольні клуби Криму
Російський футбольний союз офіційно прийняв до своїх лав три кримські команди: севастопольський СКЧФ (екс-«Севастополь», сімферопольський «Скіф» (екс-«Таврія») та ялтинська «Жемчужина» тепер можуть виступати у другому дивізіоні чемпіонату Росії.
Проігнорувавши рекомендації ФІФА, РФС все ж зважився прийняти під свої знамена професійні клуби окупованого Криму. Три місцеві команди мають увійти в зону «Південь», а компанію новачкам складуть ще 15 команд.
Відомо, що кримські клуби пройшли юридичну перереєстрацію в Краснодарі і Ростові, але представлятимуть свої рідні міста: Севастополь, Сімферополь і Ялту.
Тепер у ФІФА і УЄФА є всі підстави застосувати до РФС максимально жорсткі санкції. Європейський футбольний союз може позбавити Росію єврокубкової квоти в Лізі Чемпіонів і Лізі Європи, а Міжнародна федерація футболу отримала всі підстави для позбавлення Росії права на Чемпіонат світу 2018 року.