Севастополь

0
202

У Севастополі “депутати” оприлюднять свої доходи
Депутати Законодавчих зборів Севастополя відзвітують про доходи і витрати, отриманих у 2014 році.
Голова так званої постійної комісії Закснодавчих зборів  Віктор Посметний пояснив, що закон “Про статус депутата Законодавчих зборів Севастополя” зобов’язує всіх 24 обранців декларувати свої доходи і витрати.
За його словами, наступного тижня на “сесії парламенту” затвердять спеціальну комісію, яка контролюватиме виконання “закону”. Крім “депутатів”, до неї увійдуть “кадровий працівник і фінансист” Законодавчих зборів.
Здати звіт про доходи і видатки, отриманих у 2014 році, “депутати” повинні до 1 квітня.
“Все це буде викладено на загальний огляд. Подивіться, які ми багаті, які гроші отримуємо – скільки, куди, чи не проїдаємо зайве. Хотілося б таку ж відкритість від інших чиновників”, – зазначив В.Посметний.
Він пообіцяв, що звіти будуть опубліковані на “парламентському сайті”.
За даними “керівника прес-служби Законодавчих зборів” Олени Казаріною, зарплата депутата становить 80 тис. рублів. Цю суму отримують тільки вісім обранців.
Співачка із Севастополя записала пісню для українських військових
Народжена в Севастополі співачка Марія Ветрова записала пісню-молитву, щоб підтримати українських бійців на Донбасі. Відеокліп на пісню з’явився на відеохостингу YouTube.
Кримчанка Марія Ветрова була змушена покинути півострів наприкінці квітня через проукраїнської позиції і набуття чинності закону РФ, який передбачає покарання за висловлювання проти анексії Криму. Волонтери допомогли виїхати Ветровій до Хмельницького, де вона зараз і живе разом із двома дітьми.