Чернігівщина

0
245

Нові тарифи перевізників оскаржено 
У Чернігові згідно з рішенням міськвиконкому у перших числах квітня підвищено тарифи на проїзд у громадському транспорті. Вартість разового квитка на проїзд у тролейбусі становить 2 гривні, у маршрутних таксі – 3 гривні 50 копійок.
Прокуратурою Чернігівської області щойно  заявлений до суду позов з вимогою визнати підвищення цін незаконним та скасувати рішення «Про вартість проїзду у міському пасажирському транспорті». Перевіркою встановлено, що при його прийнятті мали місце порушення вимог Конституції України, законів України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Зокрема, згідно з  вимогами чинного законодавства  нові тарифи на проїзд у громадському транспорті мають затверджуватися за результатами належного дослідження фактичних витрат перевізників за попередній рік. А цього зроблено не було.
 У Чернігові судили свідка за неправдиві покази
Новозаводський районний суд м. Чернігова призначив покарання у вигляді 3 років обмеження волі з іспитовим терміном 2 роки 40-річному чернігівцю, який дав слідчому завідомо неправдиві показання.
Крім того, чоловік намагався подати «докази» винуватості непричетної особи. Він  звинуватив громадянина у підробці правовстановлюючих документів громадської організації. Прокуратурою Чернігівської області доведено в судізавдяки виявленню інших фактів умисність надання неправдивих свідчень.
Порошенко представив нового керівника Чернігівської ОДА
Народного депутата України Валерія Куліча Президент України Петро Порошенко призначив головою Чернігівської облдержадміністрації.
У Чернігові глава держави  урочисто вручив очільнику області посвідчення керівника виконавчої влади  регіону. Першочерговим завданням для  чернігівської владної верхівки П.Порошенко  вважає  взаємодію силових структур , щоб гарантувати безпеку мешканців прикордонного краю, який межує з країною-агресором. За його словами, також важливо забезпечити завершення поточної та проведення наступних хвиль мобілізації та  гідно зустріти тих, хто демобілізується і повертається додому,  необхідно їхзабезпечити роботою, всіма заслуженими пільгами, які передбачила держава для своїх захисників.