Чернігівщина

0
162

На Чернігівщині планують пришвидшити об’єднання громад
До червня поточного року слід підготувати перспективний план об’єднання територіальних громад області та винести його на розгляд сесії обласної ради.
Таким першочерговим завданням нині для регіону  вважає голова обласної ради Микола Звєрєв, який про це заявив 5  травня на спільному засіданні робочої групи по опрацюванню пропозицій територіальних громад області щодо їх добровільного об’єднання та експертів Чернігівського офісу з питань впровадження реформ у сфері місцевого самоврядування, децентралізації повноважень органів виконавчої влади.Учасники заходу обговорили  механізми реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, децентралізації влади та добровільного об’єднання громад.
Унікальне видання презентував голова облради
Голова Чернігівської облради Микола Звєрєв презентував щойно видану книгу про 254 ветеранів Чернігівщини «Йшли у бій молодими» .
За  його словами, збірка нарисів про фронтовиків – це невмируща пам’ять про подвиги прадідів, дідів і батьків, правнуки, внуки та сини яких продовжують сьогодні їхню героїчну ратну роботу в зоні АТО на сході України.
– Сьогодні ця книга про воїнську мужність, доблесть і героїзм є цінною для всіх нас і особливо для учасників антитерористичної операції на сході України. Бійцям-захисникам рідної Вітчизни є чому повчитися у своїх сивочолих прадідів, дідів і батьків, які є гідним прикладом для нинішніх поколінь, – наголосив очільник.
Голова обласної ради вручив почесні грамоти та відзнаки обласної ради найактивнішим журналістам, а ветеранам та їх родичам – перші екземпляри книги «Йшли у бій молодими».
Молдаванин намагався вивезти з України півцентнера наркотиків
Громадянин Молдови, затриманий у пункті пропуску через державний кордон України «Нові Яриловичі», фактично встановив «рекорд» останніх років у перевезенні наркотиків.
 У спеціально обладнаній схованці свого автомобіля контрабандист  намагався перевезти в Російську Федерацію понад 56 кілограмів канабісу. За клопотанням прокуратури та слідчого порушнику закону суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.