Хмельниччина

0
342

У палаючому кафе знаходилось десять балонів з киснем
Пожежа виникла у придорожньому кафе на околиці Хмельницького.
Дерев’яна будівля швидко загорілась, і поки  на місце події прибули пожежники, вогонь знищив значну її частину . Та особливу небезпеку становило те, що всередині весь час залишались балони із киснем. Не тільки  24 рятівникам, які гасили пожежу, але й всім навколишнім приміщенням загрожував потужний вибух. Та завдяки оперативній роботі пожежних  все обійшлось без жертв.  Ймовірна причина загоряння  – коротке замикання електромережі.
Підполковник брав хабар у торгівців піротехнікою
 Досудовим розслідуванням, яке здійснює прокуратура Хмельницької області, встановлено, що продавчиня через посередника – паркувальника ринку звернулася до начальника одного з відділів Головного управління ДСНС в області з проханням посприяти в “узаконенні” торгівлі піротехнічними засобами.
Посадовець поставив умову – передати йому 1500 гривень з кожного із п’яти торгівельних місць та пообіцяв, що при проведенні перевірок підлеглі складатимуть відносно її продавців лише протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, а товар вилучати не будуть. Прийнявши такі умови підполковника служби цивільного захисту, підприємиця передала йому гроші. Під час їх одержання посадовця та його посередника було викрито працівниками прокуратури області та управління захисту економіки в області ДЗЕ Національної поліції. Обом підозрюваним обрано запобіжний захід – домашній арешт.
Півсотні ялинок–екзотів встановили у Кам’янці
Поруч з головною вічнозеленою красунею міста в історичній частині Кам’янця виросла справжня галявина новорічних ялинок, виготовлених з найрізноманітніших матеріалів.
Серед них – виготовлені з  поліетилену, пластику, пляшок, кеглів для боулінгу, повітряних кульок. Є і найекзотичніші – з кросівок і пластмасових тазиків.  Це сталось завдяки тому, що готельєри міста спільно з міськрадою оголосили  конкурс на виготовлення еко-ялинки,  щоб  привернути увагу  до проблеми  збереження природи. Свої креативні ідеї представили колективи закладів міста та кілька  родин.  Першість здобула патріотична бібліоялинка зі старих газет, яку змайстрував  колектив міської Центральної бібліотеки.  Серед призерів коледж Будівництва, архітектури та дизайну і  родина Сивак. Cпеціальні призи дістались авторам оворічних красунь  з мішковини і бубликів та  креатив із шишок.