Хмельниччина

0
266

Працівника елеватора на смерть засипали зерна кукурудзи
Трагічно обірвалося життя працівника елеватора на Хмельниччині, у Дунаєвецькому районі. Чоловік працював апаратником. Знехтувавши правилами безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, він при працюючому механізмі транспортера зерна спустився в зерноприймальну яму! Хотів забрати звідти сторонній предмет, проте знайшов там свою смерть. Як повідомила інспектор сектору превенції Дунаєвецького відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Людмила Піскорська, у ямі чоловік потрапив у масу зерна кукурудзи, яке його і затягло в середину, в результаті чого він загинув на місці події. За висновком судово-медичної експертизи, причиною смерті правника стала механічна асфіксія через потрапляння в дихальні шляхи зерен кукурудзи.
У Хмельницькому спекли 400-кілограмовий коровай
У Хмельницькому до Дня міста спекли гігантський святковий коровай. Його вага сягнула 400 кілограмів, у висоту та діаметр мав близько 2 метрів. Виготовила смаколик команда майстрів місцевої кондитерської фірми. Прикрасили його традиційно – калиною, випеченими квітами та «шишечками». Усім гостям святкування коровай роздали безкоштовно.
Дорослі катували немовля… вогнем
До патрульних Хмельницького звернулися жителі багатоквартирного будинку та повідомили, що в одному з помешкань відбувається конфлікт. Прибувши на місце виклику, ті застали чотирьох чоловіків та двох жінок, що перебували у нетверезому стані й голосно з’ясовували між собою стосунки. Окрім дорослих, патрульні в квартирі знайшли 10-місячну дитину, загорнуту в брудні ганчірки. При огляді немовляти правоохоронці виявили на ньому сліди побиття та опіків! Маля госпіталізували до Хмельницької міської лікарні.