Миколаївщина

0
194

Активісти прикрасили гірляндами ялинки у Матвіївському лісі
Учораввечері кілька десятків громадських активістів прикрасили еклектичними гірляндами живі ялинки та сосни у Матвіївському лісі, який знаходиться при в’їзді до Миколаєва..
Активісти привезли із собою електричні генератори до яких під’єднали гірлянди, які після заходу сонця засяяли сотнями різнокольорових вогників та наповнили ліс святковим новорічним настроєм.
Зі слів організаторів заходу, за допомогою такого незвичного флешмобу вони хочуть привернути увагу до проблем засмічення лісу, незаконної вирубки дерев та вивезення піску для будівельних потреб.
  Районна лікарня виграла проект з переоснащення пологового відділення
Баштанська центральна районна лікарня виграла проект «Дооснащення клініко-діагностичної лабораторії Баштанської центральної районної лікарні і створення на її базі лабораторії ІІ рівня для ранньої діагностики туберкульозу у м. Баштанка Миколаївської області».
Загальний бюджет проекту становить 600 тис. грн. На вказану суму в грудні 2016 року закуплено обладнання для дооснащення лабораторії і реалізації проекту.
Баштанська ЦРЛ також виграла проект «Створення умов для забезпечення репродуктивного здоров’я жінок на базі пологового відділення Баштанської ЦРЛ Миколаївської області», загальний бюджет якого становить 1300 тис. грн. За допомогою проекту придбано необхідне обладнання. З державного бюджету надано 272 тис. грн. на придбання двох лінійних датчиків до ультразвукового апарату з метою діагностики патологій статевої системи та щитоподібної залози, і додатково 11,2 тис. грн. з місцевого бюджету на співфінансування у придбанні цих датчиків.
Нове обладнання дасть змогу підвищити якість надання медичної допомоги населенню району.
 Морський порт проведе днопоглиблення
Адміністрація Миколаївського морського порту оголосила тендер на проведення днопоглиблювальних робіт біля кордонів причалів і акваторії порту. Про це повідомляє прес-служба АМПУ.
Планується провести експлуатаційне днопоглиблення кордонів всіх причалів до паспортної позначки 10,7 м, і акваторії порту до паспортної позначки 11,2 м. Загальні обсяги днопоглиблення становлять близько 500 тис. кубометрів.
Подібні роботи востаннє проводилися більше п’яти років тому. Вже проведені всі підготовчі роботи, оформлення відповідних документів та внесення необхідних змін до фінансового плану на 2017 рік.