Одещина

0
130

В Одеській області створять ракетний полігон
В Одеській області в районі населеного пункту Тузли Татарбунарського району створять полігон для випробування військової ракетної техніки. Про це повідомили в прес-службі Одеської обласної державної адміністрації з посиланням на результати наради голови ОДА Максима Степанова з представниками відповідних відомств і підрозділів.
“Голова Одеської ОДА провів нараду з розгляду питання про розміщення державного полігону з випробування озброєння та військової техніки в районі населеного пункту Тузли Татарбунарського району. Нарада проходила без преси у зв’язку з тим, що питання, які розглядалися, є військовою таємницею”, – йдеться в повідомленні.
За словами Степанова, сторонам вдалося прийти до компромісу – знайдений механізм, який влаштував усіх.
“Ми розуміємо, що у важкі часи, які переживає наша країна, нам усім потрібна боєздатна армія. Тому полігон, на якому будуть проходити випробування української ракетної техніки, зараз для нас є необхідністю. Раніше ці випробування проходили в Криму, але зараз, коли півострів окупований, є умови для того, щоб наша армія проводила їх тут, в Одеській області”, – сказав голова ОДА.
Відзначається, що в Татарбунарському районі знаходиться заповідник національного значення “Тузлівські лимани”.
“Також нам важливо зберегти унікальні землі Одеської області, такі як “Тузлівські лимани”. Жодного полігону в заповіднику не буде і не може бути. Полігон буде розташований в іншому місці, в Татарбунарському районі, там, де він не буде загрожувати екології регіону”, – запевнив Степанов.
Він також підкреслив, що з жителями населених пунктів, які проживають поблизу військового полігону, де будуть проходити випробування, проведуть роз’яснювальну роботу.
Укррічфлот поповнився ще одним судном
Акціонерна судноплавна компанія “Укррічфлот” поповнила флот контейнеровозом нового зразка. Про це повідомляється на сайті компанії.
“Флот АСК “Укррічфлот” поповнився ще одним судном. Це контейнеровоз нового зразка DNIPRO LINE”, – йдеться в повідомленні.
Нове судно зареєстрували під українським прапором і ввели під нагляд Регістру судноплавства України. Обслуговує DNIPRO LINE український екіпаж.
З березня український контейнеровоз DNIPRO LINE почне працювати на лінії між річковими портами середнього Дніпра (Запоріжжя, Дніпро) і портами Великої Одеси.
Технічні характеристики нового судна: довжина – 106 м; ширина – 11 м; осадка – 4.08 м; дедвейт – 3200 т.
В Одесі російський Сбєрбанк облили фарбою
Одне з відділень “Сбєрбанка Росії” в Одесі 9 березня облили фарбою й обписали графіті.
За інформацією місцевих ЗМІ, стіну і вікна банківського відділення облили червоною фарбою, а також написали “Зачинено”, “Поплічники “ДНР”, “ЛНР”.
Раніше нападів зазнали інші “російські” банки в Одесі.