Кіровоградщина

0
217

У шкільний автобус врізався тепловоз
У Кіровоградській області на перегоні Капустине-Виска у шкільний автобус із дітьми врізався тепловоз, повідомляють у прес-центрі Одеської залізниці.
Аварія сталася внаслідок того, що водій шкільного автобуса, який перевозив 10 школярів, не дотримався правил дорожнього руху. Спочатку він зупинився на червоне світло світлофора і звуковий сигнал, але потім з невідомих причин виїхав на переїзд, де його зачепив тепловоз, що рухався зі швидкістю 77 км/год. В автобусі пошкоджено бампер, ліві крило і фара, у тепловоза – бак і деякі елементи екіпажної частини. Внаслідок зіткнення ніхто не постраждав.
Безіменний сквер назвали на честь борців за волю України
В обласному центрі безіменний сквер по вулиці Великій Перспективній між Апеляцiйним судом області і лікарнею «Ацинус» назвати сквером Борців за волю України. Таке рішення депутати міськради прийняли 29 березня, повідомлять у міськраді.
З проханням назвати сквер до міської ради звернулося міське товариство політичних в’язнів і репресованих. Окрім того, назвали низку безіменних вулиць і провулків у садовому товаристві «Комунальник».
У Знам’янці до Великодня вибиратимуть найгарнішу писанку
У Знам’янці в читальному залі центральної районної бібліотеки відбудеться мистецький захід «Великодні візерунки» у п’ятницю, 6 квітня, повідомляють у райдержадміністрації.
У програмі заходу – виставка писанок, майстер-класи з писанкарства, конкурс на кращу писанку. Переможців нагородять пам’ятними сувенірами.
Для участі у виставці та заявку на участь у конкурсі треба направляти до методичного кабінету районного будинку культури за адресою: м. Знам’янка, вулиця Трудова, 1.
Дорожники почали ремонтувати дорогу на Миколаїв
Три бригади державного підприємства «Кіровоградський облавтодор» почали ліквідовувати вибоїни на дорозі «Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв», повідомляють у Службі автомобільних доріг області. Наразі роботи ведуться у межах Компаніївського району. Працюють із холодним асфальтобетоном, згодом перейдуть на гарячу суміш.
– Цей напрямок стратегічний, тут досить високий трафік транспорту, особливо вантажного, тож і руйнування на даній дорозі відбуваються дуже інтенсивно, – пояснює начальник Служби автодоріг області Вадим Коюденко. – Доки не розпочнуться роботи з поточного середнього ремонту, а торги вже йдуть, будемо працювати локально на найбільш уражених ділянках. Орієнтовно до кінця травня визначиться переможець і ми зможемо розпочати повноцінний ремонт, якого дорога не бачила десятки років.
Загалом поточний ремонт охопить 33 кілометри – від Кіровограда майже до Полтавки Бобринецького району. Вартість робіт – більше трьохсот мільйонів гривень із державного бюджету.