Хмельниччина

0
207

Перший енергоблок Хмельницької АЕС підключили до мережі після ремонту
Енергоблок №1 Хмельницької АЕС підключено до енергомережі після завершення ремонтних робіт. Про це повідомляє НАЕК “Енергоатом”.
“22 травня 2018 року о 08:39 енергоблок №1 Хмельницької АЕС підключено до енергомережі після завершення ремонтних робіт. Ведеться набір потужності”, – йдеться в повідомленні Енергоатому.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1004 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,22 млн кВт-г електроенергії, а з початку місяця – 507,03 млн кВт-г електроенергії.
Енергоблок №1 Хмельницької АЕС 3 квітня 2018 року було відключено від енергомережі для проведення ремонтних робіт.
У складі Хмельницької АЕС працює два енергоблоки (ВВЕР-1000) загальною потужністю 2000 МВт (підключені у 1987 і 2004 роках). Основне призначення станції – покриття дефіциту електричних потужностей в Західному регіоні України.
Порошенко призначив на посаду голови Хмельницької ОДА Лозового
Президент Петро Порошенко представив нового голову Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Лозового активу області.
Офіційна церемонія представлення відбулася під час робочої поїздки глави держави до Хмельницької області.
“Підтримав пропозицію уряду, яка була внесена щодо призначення на посаду голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Миколайовича Лозового. Указ щодо призначення підписаний”, – зазначив Порошенко та вручив Лозовому посвідчення голови ОДА.
Він також подякував колишньому голові Хмельницької ОДА Олександрові Корнійчуку за роботу, зазначивши, що той “переходить на іншу роботу, залишаючись в орбіті Президента”.
Порошенко уточнив, що відтепер екс-керівник області буде радником Президента.
Глава держави також зауважив, що Вадим Лозовий є людиною, яка представляє реальний сектор економіки.
 «І це є першим завданням, яке я ставлю як Президент – принципове забезпечення зростання економіки, залучення інвестицій, підвищення зарплат. Робити все для того, щоб забезпечити на Хмельниччині інвестиційний та економічний бум», – наголосив Порошенко.
Президент особливо наголосив на важливості забезпечення належних умов для розвитку малого та середнього бізнесу, сприяння фермерським господарствам.