Чернівеччина

0
140

Чернівці кличуть на “Буковинські зустрічі”
Міжнародний фольклорний фестиваль “Буковинські зустрічі” відбудеться в Чернівцях з 29 червня до 2 липня. Про це повідомляє сайт Чернівецької міської ради.
“З 29 червня до 2 липня у Чернівцях відбудеться ХХІХ Міжнародний фольклорний фестиваль “Буковинські зустрічі”. Його гала-концерт відбудеться на сцені Літнього театру Центрального парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка”, – йдеться в повідомленні.
Також зазначається, що учасниками цьогорічного заходу будуть колективи з Чернівецької області, Польщі, Румунії та Угорщини.
Діти разом із поліцією зафарбовували рекламу наркотиків
Поліція в Чернівецькій області разом із чиновниками міськради, громадськими організаціями та школярами міста замальовували написи, які пропонують придбати наркотичні речовини.
 «Всі ми добре знаємо і бачимо, що написи електронних адрес, де можна придбати заборонені речовини – ледь не по всьому місту. І про це велика проблема, яка є початковою в ланцюгу ще гірших проблем, що можуть виникнути, коли людина скористається такою «послугою», – зазначив керівник Патрульної поліції області Артур Шкроб.
Розпочали акцію «Проти наркотиків» на дитячому майданчику позаду будівлі Чернівецької ОДА, де вихованці художньої школи ім. Івасюка намалювали малюнки та тематичний напис – «Потрібно говорити».
До проведення акції долучилися більше півсотні людей, які спільно замальовували написи на вулицях міста.
«За сьогодні вдалось замалювати понад сотню таких повідомлень», – звітують у поліції.
Як поінформував Департамент протидії наркозлочинності Нацполіції у Facebook, Нацполіція розпочинає Всеукраїнську акцію “Намалюй життя” до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиками, що передбачає зафарбування реклами наркотиків на вулицях українських міст. У ролику, який додано до повідомлення, поліція закликає українців з 20 до 26 червня взяти участь у цій акції і стати “на заваді нахабній наркорекламі”.
26 червня – Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками.
Сплав Дністром: новий туристичний маршрут випробували на Буковині
Новий туристичний маршрут, який пролягає Дністровським каньйоном, започаткували в Чернівецькій області. Про це повідомила прес-служба Чернівецької ОДА.
“Відділ з питань туризму Чернівецької обласної державної адміністрації організував спортивно-туристичний похід “Дністровські барви” тривалістю 2 дні. Зокрема, сплав відбувався по Дністровському каньйону, який відомий своїми панорамними краєвидами з високих крутих берегів, сріблястими водоспадами, що нависають над водою, печерами та гротами”, – йдеться в повідомленні.
Туристичний маршрут розпочався з міста Чернівці, після чого учасники зробили зупинку для огляду унікального об’єкту спелеотуризму – Скитської печери, що розташована у відпрацьованому гіпсовому кар’єрі с. Кострижівка. Далі відбулася туристична екскурсія до с. Василів Заставнівського району.  На другий день розпочався сплав річкою Дністер.
Заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гостюк зазначив, що в області є всі можливості розвитку водного виду туризму не тільки для відпочинку, але й для екстримально-спортивних заходів.
“Рафтинг є цікавим видом активного відпочинку. На сьогодні туристичні об’єкти Заставнівщини мають чудово облаштовану інфраструктуру. Зокрема, в селі Кострижівка є пляж з усім необхідним для організації наметового містечка. Кострижівська ОТГ має плани з розвитку саме цієї місцевості для покращення туристичної привабливості Заставнівського району”, – зазначив Гостюк.