Севастополь

0
255

У Севастополі зафіксували 142 випадки захворювання на серозний менінгіт
У Севастополі з початку року зареєстровано 142 випадки захворювання на серозний менінгіт, із них 115 хворих – діти, 27 – дорослі. Про це повідомляє прес-служба російського уряду міста.
«На даний момент у «Міській інфекційній лікарні» на лікуванні з діагнозом серозний менінгіт перебуває 37 осіб, із яких троє дорослих і 34 дитини», – йдеться в повідомленні.
Як зазначили в інфекційній лікарні міста, поширення хвороби характеризується сезонністю з максимальною поширеністю з липня по вересень.
«Однак зростання кількості інфікованих хворих відбувається вже в травні. Подібна залежність від пори року обумовлена сприятливими погодними умовами, купанням в морі та збільшенням кількості населення міста в курортний сезон у 2-3 рази», – уточнили медики.
Серозний менінгіт має вірусне походження. Захворювання викликають ентеровіруси Коксакі і ECHO, віруси поліомієліту, епідемічного паротиту. Джерелом інфекції може стати як хвора людина, так і носій вірусу. Хвороба передається через воду, овочі, фрукти, продукти, брудні руки. Може передаватися і повітряно-крапельним шляхом. Найбільш схильні до захворювання серозного менінгіту діти від трьох до шести років.
Заарештували російського чиновника за звинуваченням в мільйонному хабарі
Підконтрольний Росії суд у Севастополі заарештував одного з російських чиновників у сфері майнових земельних відносин міста. Про це 25 вересня повідомляє російська прокуратура Севастополя.
«За підтриманим прокуратурою району клопотанням слідчого зловмиснику судом обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту строком на 2 місяці», – йдеться в повідомленні.
Як повідомляється, чиновника звинувачують в отриманні частини хабара в розмірі один мільйон рублів – 500 тисяч рублів, що він мав намір отримати через посередника.
Напередодні управління Слідкому Росії в Севастополі повідомило про затримання заступника директора – начальника управління земельних відносин Департаменту з майнових та земельних відносин міста.
У відомстві зазначають, що 21 вересня, в одному з кафе Севастополя, «посередник отримав від голови товариства грошові кошти в розмірі 1 мільйона рублів, з яких 500 тисяч мав передати чиновнику, а решту залишити собі». Однак посередник не передав отримані гроші чиновнику, оскільки йому завадили російські силовики.
Силові органи не розкривають імені затриманого російського чиновника.
Згідно з інформацією, розміщеною на офіційному сайті уряду Севастополя, посаду начальника управління земельних відносин Департаменту з майнових та земельних відносин Севастополя займає Сергій Прямков, який раніше працював начальником відділу управління державного земельного нагляду Росреєстру. Публічних коментарів Прямкова з приводу звинувачень поки немає.