Київ

0
407

Найзатребуваніші вакансії — водії, продавці та прибиральники

На сьогодні кількість вакансій в базі даних Київського міського центру зайнятості становить 8,4 тис. одиниць.

Водій автотранспортних засобів, прибиральник службових приміщень, вантажник, двірник, продавець-консультант — представники саме цих професій, за даними Київського міського центру зайнятості, мають найвищий попит на ринку праці столиці. Так, наприклад, для водіїв автотранспортних засобів кількість вакансій становить 1251. Прибиральників службових приміщень Києву потрібно понад 1000. Середня заробітна плата у шести цих вакансіях від 4700 до 9800 грн.

Потрібні у столиці охоронники, контролери-касири, бухгалтери, медичні сестри, поліцейські (інспектори) патрульної служби, продавці, кухарі, слюсарі-сантехніки. Середня зарплатня у цих вакансіях від 5000 до 13200 грн. Кількість вакансій, наприклад, серед охоронників — 476, серед медичних сестер — 416. Необхідні у Києві економісти. Місту їх не вистачає 235. Середня зарплата — 6100 грн.

Роботодавці очікують на касирів торговельного залу (кількість вакансій — 227, середня зарплатня — 7800). Ринок праці столиці потребує електрогазозварників, операторів поштового зв’язку, водіїв трамвая, слюсарів-ремонтників. Середня зарплатня від 7000 до 9000 грн.

У Києві необхідні інженери (211 вакансій, середня зарплата — 7800 грн, вихователі (173 вакансії, середня зарплата — 5400 грн), менеджери (172 вакансії, середня зарплата — 7800 грн).

А загалом на сьогодні кількість вакансій у базі даних столичної служби зайнятості становить 8,4 тис. одиниць.

Військовому госпіталю передали обладнання

Уряд Японії передав до Головного військового клінічного центру у Києві сучасне медичне обладнання. Зокрема, це апарат для штучної вентиляції легенів, наркозно-дихальний апарат та набори для надання екстреної медичної допомоги нашим військовим медикам, які рятують життя військовослужбовців у районі проведення операції Об’єднаних сил, повідомляє сайт військового відомства. Зазначається також, що з початку російської агресії проти України японська сторона передала ЗСУ медичного обладнання майже на 1,5 мільйона доларів. Під час передачі обладнання Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураї висловив глибоке співчуття родинам загиблих українських Героїв та слова поваги усім українцям, які борються за територіальну цілісність України, та медичному персоналу, що рятує життя українських бійців і цивільне населення.

У Києві знайдено римські монети — денарії перших сторіч нашої ери

Знахідку викопали на Подолі поблизу Вознесенського узвозу. Загалом тут виявлено два десятки монет, а також пряжки, фібули та частинки кераміки. «Знайдені римські монети — денарії перших сторіч нашої ери. Вони перебували на глибині 30 сантиметрів, нижче цього рівня — сучасний бетон! А культурні шари в цьому місці починаються з глибини півтора метра», — цитує наукового співробітника Інституту археології НАН України В’ячеслава Баранова «Сегодня». За словами археолога Микити Сидька, крім монет, інтерес становлять також фібули й фрагменти кераміки. Судячи з форми й орнаментації предметів, регіон походження — Західна Україна. У київській землі таких речей бути не може, заявив Сидько. На думку археологів, оскільки всі предмети, знайдені в саду, належать до різних епох, це свідчить про те, що скарб недавній.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here