Севастополь

0
319

Разом з автомобілями впала парковка

У Севастополі 19 квітня на одній з прибудинкових парковок по Проспекту Перемоги, 2-Б, обрушився грунт разом з автомобілями. Про це повідомляють очевидці в соцмережах і місцеві ЗМІ. На опублікованих відео і фото видно, що в результаті події одна машина зависла над урвищем і ще три впали вниз. При цьому одна з них перекинулася.

Співробітники МНС і російського уряду Севастополя з’ясовують причини обвалення. В результаті події ніхто не постраждав.

«Подія без жертв, ніхто не постраждав. На даний момент там перебувають представники МНС і уряду Севастополя, які відповідають за безпеку. Робоча група з’ясовує подробиці події і вживає необхідних заходів для локалізації наслідки», – розповіли в прес-службі.

Медведєв назвав Крим і Севастополь «геостратегічними територіями для Росії»

Уряд Росії продовжить тримати «під особливим контролем геостратегічні території» – Крим і Севастополь, а також Калінінград, Далекий Схід і Арктику. Про це заявив в середу прем’єр-міністр Дмитро Медведєв під час щорічного звіту в Держдумі Росії про роботу уряду.

«Особливу увагу і в рамках нацпроектів, і в поточній роботі уряд продовжить приділяти геостратегічним територіям. Це – Крим і Севастополь, Калінінград, Далекий Схід, Арктична зона», – цитує слова Медведєва російське інформагентство ТАСС.

На території Криму і Севастополя 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світом «референдум» про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали результати голосування на «референдумі». Президент Росії Володимир Путін 18 березня оголосив про «приєднання» Криму до Росії.

Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції. Росія заперечує анексію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості». Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here