Севастополь

0
156

Семенович і Боярський. У Севастополі стартували зйомки фільму «Гардемарини-4»

У Севастополі стартували зйомки фільму російського режисера Світлани Дружиніної «Гардемарини-4». Про це в соцмережах повідомляють сама Дружиніна та актори її картини. На зйомках у Севастополі задіяні колишня учасниця групи «Блестящие» Анна Семенович, актрисса Анастасія Макєєва, актори Михайло Боярський, Олександр Панкратов-Чорний та інші. Зокрема, Семенович виклала в Instagram фотографії зі зйомок фільму в Козачій Бухті в Севастополі.

Російські ЗМІ стверджують, що у фільмі також зніматимуться співак Діма Білан, дружина прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова Тетяна Навка, співачка Крістіна Орбакайте.

Раніше повідомлялося, що Світлана Дружиніна має намір зняти частину свого фільму «Гардемарини-4» в музеї-заповіднику «Херсонес Таврійський». Дружиніна відвідала Херсонес і разом зі знімальною групою оглянула місця майбутніх зйомок, обговорила технічні моменти.

Світлані Дружиніній 83 роки. 1988 року на екрани вийшов перший із серії фільмів про російських гардемаринів XVIII століття – «Гардемарини, вперед!» Пізніше Дружиніна зняла два продовження.

У березні 2014 року Дружиніна підписала звернення діячів культури Росії в підтримку політики президента Росії Володимира Путіна в анексованому Криму.

Іноземні артисти й інші діячі культури порушують українське законодавство, приїжджаючи з гастролями в анексувати Росією Крим через закриті України пункти пропуску. Деяким артистам і співакам, які приїхали на гастролі до Криму або прямо підтримують російську анексію Криму, заборонено виступати на материковій Україні.

Український МЗС оприлюднив раніше звернення, в якому застеріг іноземних громадян і осіб без громадянства від незаконних поїздок до анексованого Криму.

Суд почав розглядати справу про примусове внесення генплану в парламент міста

Російський Ленінський суд Севастополя 6 травня розпочав розглядати справу про примусовий розгляд проекту нового генерального плану міста в місцевому так званому парламенті.

На думку прокуратури, розробка генплану свідомо затягується чиновниками уряду міста, які не передають його на розгляд парламенту.

На засіданні суду уряд представив своє заперечення на позов прокуратури. Також суд залучив до справи парламент і розробників проекту – установу «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування, архітектури, досліджень і середовища».

Контракт на розробку генплану російська влада уклала з Інститутом генплану Москви в грудні 2015 року. 2017 року на громадському обговоренні «московський» проект розкритикували. До нового проекту генплану подали понад 11,5 тисячі зауважень і пропозицій. Зокрема, жителі вимагали змінити функціональне зонування історично сформованих територій. Наприклад, на місці індивідуальних будинків у проекті намальовано малоповерхове багатоквартирне будівництво, а також зменшену площу зелених зон. Для розгляду зауважень створили комісію. Комісія визнала критику справедливою, більш ніж 80% пропозицій були враховані. Генплан відправили на доопрацювання.

Після доопрацювання виявилося, що в проекті скоротили площі сільгоспугідь, а також запланували житлове будівництво на заповідній території. Наприкінці 2018 року російський уряд Севастополя розірвав контракт із московськими розробниками генплану. Допрацьовувати проект доручили створеному в липні 2018 року ДАУ «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування, архітектури, досліджень і середовища».

У квітні 2018 року керівник російського уряду Севастополя Дмитро Овсянниковзаявив, що розглянути проект заважає місцевий парламент – ті не ухвалили закон про обговорення проекту в електронному вигляді. Водночас Овсянников пообіцяв найближчим часом винести генплан і правила забудови території на публічне обговорення.

Зараз у Севастополі діє генеральний план, який ухвалила міськрада 2005 року. Керували його розробкою київські проектні організації. У матеріалах цього генплану врахували необхідне для міста – стан і перспективи бази, планувальну структуру, питання функціонального зонування, планування транспортних і інженерних мереж, охорону історико-культурної спадщини, які обслуговують комплекси та природоохоронну складову.

У генплані 2005 року запланували перетворення Севастополя з «міста-обслуги» для російського Чорноморського флоту на місто-курорт із великим рекреаційним потенціалом.

Після анексії Криму і Севастополя 2014 року в Росії розробили Федеральну цільову програму, одним і пунктів якої є розробка нового генплану Севастополя з урахуванням наявності та розвитку Чорноморського флоту Росії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here