Севастополь

0
204

Пляж закрили для купання, у воді виявили ентерококи

Пляж «Хрустальний», розташований у центрі Севастополя, закрили для купання. У воді виявлено бактерії ентерококи, також перевищена концентрація нафтопродуктів. Про це повідомляється в паблік «На зв’язку губернатор Севастополя» в соціальній мережі «Вконтакте».

Житель міста Віталій Поліщук написав у паблік, що на пляжі 12 червня заборонили купатися, при цьому до оператора пляжу неможливо додзвонитися.

«Вся вода з доріг стікає в бухту без очищення. Коли можна буде купатися на пляжі та які роботи проводяться або плануються проводитися для запобігання таким небезпечним для здоров’я ситуаціям з якістю морської води?» – запитує севастополець.

Відповідаючи на звернення, представники уряду повідомили, що 10 червня у воді було виявлено підвищений вміст ентерококів, тому купання в акваторії пляжу «Хрустальний» поки заборонено.

«Шановний Віталію, у зв’язку з виявленням 10.06.2019 підвищеного вмісту ентерококів і перевищеною концентрацією нафтопродуктів у воді встановлено заборону на купання в акваторії пляжу. 13.06.2019 були проведені повторні аналізи, в разі нормалізації показників буде знята заборона на купання. Результати аналізів очікуються 19.06.2019», – йдеться у повідомленні.

Напередодні в Роспотребнадзорі повідомили, що в Севастополі якість морської води не відповідає нормі.

Раніше стало відомо, що біля ялтинського селища Отрадне, на глибині майже 40 метрів, каналізаційні стоки потрапляють в море через зірваний ревізійний люк колектора. У міському відділенні Роспотребнадзору заявили, що якість морської води в акваторії Ялти відповідає нормі.

Севастополь проти бензину: міських автомобілістів переводять на газ

У Севастополі відкрили нову станцію для заправки метаном. Паливо продається за ціною трохи більш ніж 17 рублів за літр. Клієнти цієї заправки ‒ в першу чергу автобуси міського підприємства «Севавтотранс», які до цього не було де заправляти.

Чиновники російського уряду Севастополя обіцяють місцевим автовласникам частково компенсувати витрати, якщо ті перейдуть на газове паливо. За словами директора підконтрольного Росії департаменту транспорту міста Ігоря Титова, у планах чиновників переводити на газ по тисячі автомобілів на рік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here