Запоріжжя

0
171

До Павлівської ОТГ приєдналася Солоненська сільрада

У Запорізькій області громади поступово укрупнюються. Солоненська сільська територіальна громада Вільнянського району (село Солоне) добровільно приєдналася до Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області. Про це повідомили в пресслужбі Запорізької ОДА.

«За інформацією Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, Павлівська та Солоненська сільські ради на своїх засіданнях прийняли рішення про добровільне приєднання територіальної громади села Солоне до Павлівської сільської об’єднаної територіальної громади, що стало останнім кроком для формування Павлівської сільської об’єднаної територіальної громади відповідно до затвердженого перспективного плану формування територій громад Запорізької області», – йдеться у повідомленні.

Проєкти рішення стосовно добровільного приєднання територіальної громади села Солоне Солоненської сільської ради Вільнянського району до Павлівської сільської об’єднаної територіальної громади Вільнянського району Запорізької області відповідають Конституції та законам України. Відповідний висновок затверджено розпорядженням голови обласної державної адміністрації.

Мер Запоріжжя вирішив не переносити Покровський ярмарок на Хортицю

Святкування Дня міста у Запоріжжі вирішили проводити у звичному форматі — на Набережній. 

Міський голова Володимир Буряк дослухався до запоріжців і вирішив не переносити Покровський ярмарок на острів Хортиця, про що він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Почитав ваші коментарі. З огляду на те, що більшість запоріжців проти ярмарку на Хортиці – доручив департаменту культури займатися підготовкою до проведення заходу на каскаді фонтанів «Райдуга», – зазначив міський голова.

Він також додав, що ярмарок проходитиме у стилі українських традицій.

Як раніше повідомлялось, минулого тижня в мерії заявили, що мають намір змінити формат святкування Дня міста.

Свято відзначається традиційно у першій половині жовтня. Зазвичай у цей день проводиться Покровський ярмарок на Набережній магістралі. Цього року святкування хотіли перенести на острів Хортиця і провести його напередодні свята Покрови.

Мер обіцяв, що на період ярмарку будуть організовані автобусні маршрути, які з’єднають місто з територією Національного заповідника «Хортиця». Проте така ідея не сподобалась містянам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here