Севастополь

0
148

Блокпости на в’їзді в Севастополь обладнали камерами спостереження

На блокпостах, організованих при в’їзді в Севастополь через загрозу коронавірусу, встановили камери відеоспостереження, які ведуть цілодобовий запис. Про це голова російського окупаційного уряду міста Михайло Развожаєв сказав в ефірі місцевого телеканалу СТВ.

«Ми цього тижня поставили відеокамери на блокпосту. Вестиметься відеозапис», – сказав Развожаєв.

Голова уряду міста зазначив, що трансляція з камер ведеться «в кабінети відповідальних чиновників».

З 18 травня в місті скасували режим самоізоляції. Однак пункти перевірки транспорту на в’їздах до Севастополя продовжують свою роботу.

За даними російської влади Криму, наразі зареєстровано 326 випадків нової коронавірусної інфекції, померло 9 пацієнтів. У Севастополі COVID-19 підтвердили у 154 осіб, двоє померли.

Школи Севастополя завершили навчальний рік 

У Севастополі 20 травня завершився навчальний рік у школах. При цьому традиційне свято «Останнього дзвоника» проводити не стали через загрозу поширення коронавірусу, повідомляє пресслужба російського уряду міста.

Уточнюється, що загалом 67 шкіл Севастополя випустили 6519 випускників 9 та 11 класів.

«Інформація про можливе проведення випускних вечорів буде розміщена пізніше.

У закритих лісах Севастополя шукають порушників за допомогою дронів

Управління МНС Росії по Севастополю шукає порушників під час пожаронебезпечного періоду в лісах за допомогою дронів. За інформацією відомства окупантів, напередодні патрулювали на мисі Фіолент.

«В ході повітряного моніторингу використовувалися засоби фото- і відеофіксації, а також апаратура, що дозволяє на відстані до двох кілометрів розпізнати теплоконтрастні цілі», – говориться в повідомленні.

Представник управління МНС Росії по Севастополю Олександр Лазарєв повідомив, що співробітники відомства також роздають ілюстровані листівки-пам’ятки про дотримання правил пожежної безпеки. Раніше повідомлялося, що російський окупаційний уряд Севастополя запровадив заборону на відвідини лісів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here