Волинь

0
88

Харків закупив луцькі тролейбуси

Корпорація «Богдан Моторс» підписала договір на поставку 49 тролейбусів для Харкова.

Їх збиратимуть у Луцьку на дочірньому підприємстві «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс».

Підписання угоди відбулося в Харкові. Згідно з вимогами тендера лучани мають виготовити дванадцять 19-метрових «Богдан Т90117» та 37 12-метрових тролейбусів «Богдан Т70117». Сучасні транспортні засоби будуть поставлені протягом 50 тижнів після отримання авансового платежу. Додатково до всіх тролейбусів поставлятиметься комплект запасних частин і витратних матеріалів та комплект інструментів й обладнання для обслуговування і ремонту. Тролейбуси придбають за кошти Європейського інвестиційного банку, з яким комунальне підприємство «Тролейбусне депо № 3» (Харків) підписало угоду на закупівлю транспорту та придбання ремонтного та діагностичного обладнання.

За умовами тендера, для забезпечення якісної роботи електротранспорту Луцький автозавод також організує навчання працівників тролейбусного депо з питань ефективної експлуатації, належного технічного обслуговування та ремонту нових машин.

У Ковелі замість шкарпеток виготовляють захисні маски

Шкарпеткова фабрика, що в Ковелі, перейшла на виробництво дефіцитних захисних масок. За день підприємство може виготовляти 20 тисяч.

Співвласник підприємства Вітольд Парчинскі каже, що раніше вони працювали з давальницькою сировиною, а готову продукцію збували в країнах Євросоюзу. З початком карантину за два тижні, отримавши всі дозвільні документи, переналаштували обладнання та почали працювати на внутрішнього споживача.

Швидко переорієнтувати виробництво допомогли в обласному центрі стандартизації, метрології та сертифікації. Перші партії масок ковельчани безплатно передали в місцевий хоспіс і в Монастириський район Тернопільщини.

Перевага ковельських масок у тому, що вони багаторазові, а за бажання їх можна самостійно оснащувати додатковим фільтрувальним шаром.

Виграв від перепрофілювання і колектив фабрики: вона працює на повну потужність і не має проблем зі збутом.

Автоскладальний завод виготовлятиме тролейбуси для рідного міста

Луцький автозавод визнаний переможцем тендера на постачання 29 нових низькопідлогових 12-метрових тролейбусів для міста, в якому він розташований.

Тендер було оголошено ще у серпні 2019 року в рамках реалізації проекту «Міський громадський транспорт України». Фінансування замовлення частково здійснюватиметься за рахунок позики Європейського інвестиційного банку.

Зазначимо: завод має значний досвід у реалізації таких проектів. Саме за допомогою коштів ЄБРР у 2019-му відбулося постачання сучасних автобусів і тролейбусів до Києва, Харкова, Хмельницького та Сум.

Замовлення українськими містами продукції підприємства дасть змогу завантажити виробництво, зберегти робочі місця, збільшити відрахування до місцевих і державного бюджетів, припинити відтік кваліфікованих працівників, зокрема інженерів та конструкторів, за кордон. Надзвичайно важлива така обнова і для Луцька, оскільки 90 відсотків тролейбусів місцевого підприємства електротранспорту вже відпрацювали свій моторесурс. Важливо, що нові тролейбуси надійдуть із комплектом запасних частин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here