Еліна Світоліна виграла турнір в Чикаго

0
750
Пройшов фінал турніру в Чикаго. Українська тенісистка Еліна Світоліна зустрічалася з француженкою Алізе Корне.

На днях завершився турнір у Чикаго. У фінальному поєдинку українська тенісистка Еліна Світоліна зустрічалася з представницею Франції Алізе Корне.

Світоліна здобула перемогу в цьому матчі. Перший сет вона взяла з рахунком 7:5, а другий – 6:4. Загальна тривалість матчу склала дві години.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 27-го серпня, пройшов перший півфінальний поєдинок в рамках турніру в Чикаго. Еліна Світоліна зустрічалася з представницею Швеції Ребеккою Петерсон.

Світоліна здобула перемогу в трьох сетах. Перший завершився з рахунком 6:1, другий – 6:7 (4:7), а третій – 6:3. Загальна тривалість матчу становила 2 години 35 хвилин.

Турнір в Чикаго проводився вперше. Призовий фонд змагань перевищив 235 тисяч доларів.

Світоліна завоювала 16-й титул у кар’єрі і перший трофей у поточному сезоні. Нагадаємо, у липні Світоліна взяла бронзову медаль на минулих Олімпійських іграх в Токіо.

Також, став відомий розклад першого ігрового дня на Відкритому чемпіонаті США. Українські тенісистки дізналися суперниць на US Open.

Ангеліна Калініна позмагається з Майяр Шериф із Єгипту. Інша українка, Даяна Ястремська буде боротися за перемогу з Анжелікою Кербер (Німеччина), а суперником Еліни Світоліної буде Ребекка Маріно з Канади. Прогнози на ці матчі за посиланням.