НА ЧУЖИНІ ЖИВУТЬ ФУТБОЛОМ Й УКРАЇНОЮ

0
1110

Цей світ такий чарівний і до кінця незвіданий,загадковий,як саме життя,споконвіку тримається на любові і терпінні. Любові до Господа Бога-Творця, до рідної землі, де пластами лежать роди і народи, які були до нас, жили і любили, творячи добро, любові до батьків, які дали нам життя, любов до ближнього. І тільки там, де є любов і терпіння, там закладаються підвалини для росту, творіння, злагоди і милосердя, яке випромінює в небеса світлу енергію життєвої діяльності,а вона по-своєму балансує і живить все довкола нас. І коли ми бачимо, як світяться очі, коли людина любить і живе своєю справою, коли не закопує свій Божий дар, а розвиває його ,в які б життєві умови і ситуації не потрапила, хочеться таких людей піднести до небесних висот, бо вони того варті!
В українській громаді Чикаго, безперечно, всім  відома  футбольна команда “УКРАЇНА – КОНЕКШИН”, яка вже другий десяток літ відстоює честь українського футболу на американському континенті. Про них багато написано в засобах масової інформації,бо ні один футбольний сезон не проходить в них без перемог.
24 листопада,на закритті футбольного сезону, який відмітила команда у залі при парафії Святої Покрови УПЦ Київського патріархату у Чикаго, зібралися не тільки члени команди, а й вболівальники, щоб в святковій атмосфері відзначити кращих із кращих, нагадати незгладні миттєвості перемог, віддати шану тим славним хлопцям, яким вже й за 40 літ,а вони, після нелегких трудових заробітчанських буднів, знаходять час  і місце для багатоденних тренувань, щоб підтримувати спортивну форму,  мати силу і витримку в нелегкому футбольному житті. І вони перемагають, тримаючи планку на висоті,бо вони не тільки чудові футболісти,вони – прекрасні сім’янини, люблячі чоловіки ,вимогливі і справедливі батьки, тому саме в їхню адресу було стільки сказано хороших слів, бо їхній ентузіазм, жертовність, дух – це наглядний приклад як жити у круговерті життєвих буднів,не просто жити, виживаючи,а жити, щоб перемагати. Аби заявляти про себе, гуртувати сили в одну команду, яка завзято горить бажанням до нових перемог і звершень, в одну родину, яка переживає  і вболіває за кожного.
Менеджер  футбольної команди “УКРАЇНА – КОНЕКШИН” Роман Капеняк разом із  Володимиром Мервою, Романом Дубасом  та  Зеником Кузьмиком як організаторами свята розповіли про всі здобутки команди,про їхні майбутні плани і життя. Команда направду працює на результат,свідченням якого є перемога в Барабу на українській толоці, перше місце в лізі серед 14 команд національних діаспорських меншин, ну і один з настроїв гравців і тренера команди  Владислава  Франка –  виграти в 1-ій лізі, чого ми всі і бажаємо команді.
На святі було відзначено найкращого футболіста сезону Юрія Скалу, найкращого вболівальника команди  Василя Гринджуляка,найперспективнішого футболіста Михайла Гостей з радістю приймали представники церковного комітету при парафії православної церкви Святої Покрови Київського патріархат. Дмитро Костюк, Валентина Костюк та Марійка Федорів частували неперевершеними наїдками і напоями  української кухні, а гурт “Черемшина “, який щосуботи організовує вечори відпочинку при парафії, у складі ведучої та солістки Ольги Винничук, керівника  Ярослава Боднара, клавішника Михайла Ленчишина та гітариста і співака  Анатолія Путренка,зробили все ,щоб свято вдалося і запам’яталося всім надовго. Ну а нашій футбольній команді “УКРАЇНА – КОНЕКШИН ” хочеться сказати: «Так тримати !»
Ольга ВИННИЧУК,
Чикаго, Іллінойс