В АМЕРИЦІ УКРАЇНСЬКЕ ПОДРУЖЖЯ ДОЛАЄ СПОРТИВНІ ВИСОТИ

0
387

У грудні минулого року у м. Денвері відбулися змагання з пауерліфтингу – Colorado State Championship, American Open. Для спортивного подружжя Уляни Пiхуник i Миколи Олiйника  цi змагання були доволі вдалими, їхні скриньки повнились ще  одними  золотими  нагородами. Уляна у вправі жим лежачи  у ваговій категорії до 67, 5 кг зайняла перше місце з результатом 130 кг.   Микола також може похвалитись великим успіхом у виконанні цієї вправи: він пожав двохсоткілограмову штангу у ваговій  категорії 82,5кг  i також посів перше місце.
До речі, торішньої осені у м. Клівленді проводився чемпіонат Америки з жиму лежачи «USAPL 2009 Bench Press Nationals».   Це були чудовi змагання для наших спортсменів. Уляна продемонструвала свій найкращий результат у жимі  лежачи. Вона з власною вагою тіла 64 кг  пожала штангу вагою 140 кг i, відповідно, стала чемпіонкою Америки , залишивши далеко по заду своїх суперниць. Більше того, Уляна встановила рекорд Америки серед юнiорiв .  Призовi  місця  зайняли: Alli Miller з Colorado – друге  з результатом 102,5 кг  i  третє – Gina Benton з результатом 92,5кг.
Чоловік  Микола виступав у категорії 82,5 кг й пожав четвертий результат – 205 кг й це при тому, що у нього в категорії був 21 суперник з різних штатів. Погодьтеся,  це доволі хороший результат. Тепер подружжя готується до наступних змагань.
Оксана КУШІЦЬКА,
«Українське Слово»