ЧЕРЕЗ ПОДАТКИ ФРАНЦУЗИ ПРОДАЮТЬ ДОРОГІ МАЄТКИ

0
586

Багаті французькі сім’ї виїжджають з країни через податкові ініціативи нової влади. Люди продають будинки, що підживлює активність на ринку нерухомості, йдеться в доповіді французького відділення аукціонного дому Sotheby’s.
«Французи продають нерухомість, яку охоче купують іноземні інвестори, які хочуть надійно вкласти вільні кошти у Франції», – йдеться в доповіді. За словами аналітиків Sotheby’s, їхній аукціонний дім «у період з квітня по червень продав понад 100 елітних житлових об’єктів середньою вартістю 1,7 млн. євро». «Це свідчить, що ринок нерухомості утримує свої позиції, попри погіршення економічної кон’юнктури», – каже гендиректор французького відділення Sotheby’s Олександр Крафт.
Реформи, розпочаті французьким урядом, передбачають, що цього року податковий тягар збільшиться на 53% для домогосподарств і на 47% – для підприємств. Париж також планує підвищити в 2013-му солідарний податок (його платять фізичні особи, чий дохід перевищує 1,3 млн. євро). За їхніми оцінками, це принесе казні 2,3 млрд. євро. Також уряд збільшить з 0,1 до 0,2% ставку податку на фінансові трансакції, який введуть у серпні. «Фінальним акордом» перетворень соціалістів має стати «податок для багатіїв». За цим податком, громадяни будуть віддавати державі 75% свого річного доходу, якщо його розмір перевищує 1 млн. євро.