Японія надала Україні допомогу на понад $7 млрд з 2022 року

0
37

З лютого 2022 року Японія надала Україні допомогу на понад 7 мільярдів доларів, яка включає гуманітарні проєкти та надання військової техніки нелетального характеру.

Про це повідомив Міністр оборони України Рустем Умєров за підсумками конференції «Діалог Шангрі-Ла» — ключового майданчика для безпекових тем в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, в якій взяла участь українська делегація на чолі з Президентом Володимиром Зеленським.

«Зустрівся з міністром оборони Японії Мінору Кіхарою. Серед ключових тем обговорення — розмінування наших територій, обладнання для фортифікаційних споруд та надання карет швидкої допомоги для України. Я дякую своєму японському колезі за важливий внесок у перемогу України – з лютого 2022 року Японія надала Україні допомогу на понад 7 млрд доларів, яка включає гуманітарні проєкти та надання військової техніки нелетального характеру», — зазначив очільник оборонного відомства України.

Рустем Умєров також подякував міністру оборони Японії за важливу допомогу у лікуванні та реабілітації українських військовослужбовців.