ВИНО З АДОЛЬФОМ ГІТЛЕРОМ

0
646

Пара американських євреїв натрапила в італійському містечку Гарда, що біля Верони, на вино і пиво з зображенням Адольфа Гітлера та подала позов до прокуратури.
«Зображення Гітлера – це єдине правопорушення, яке там можна угледіти, хоча варто було б додати як порушення людську дурість», – заявив прокурор Карло Джуліо Скінья, який розслідує справу. Мер Верони пообіцяв втрутитися і добитися вилучення з продажу вина з Гітлером.
Пара звернула увагу на вино з Гітлером, відпочиваючи в Гарді. 53-річний юрист Меттью Гірш знайшов ці пляшки в невеличкому супермаркеті, де також продають вино з зображенням Папи Івана Павла II і пиво з зображенням фюрера. Пляшка вина з Гітлером із написом «Один народ, один рейх, один фюрер» належить до серії «Історична лінія» і коштує 9,5 євро. Представник магазину розповів, що вино з цієї серії купують не часто.
У 2009-му в Італії розгорівся скандал навколо вина, на етикетках якого були зображені Адольф Гітлер і Беніто Муссоліні. На них тоді звернув увагу турист із Франції. Через кілька днів після скарги власник магазину прибрав пляшки зі скандальним вином з полиць.
Сторінку підготувала Наталія БОРИС