НА КАМЧАТЦІ РОЗБИВСЯ ЛІТАК, 10 ПАСАЖИРІВ ЗАГИНУЛИ

0
338

Минулого тижня на Камчатці рятувальники знайшли літак Ан–28, що спершу зник iз радарів. Кілька годин пошуку принесли сумну звістку — 10 iз 14 людей, що були на борту цього невеликого літака, загинули. Сама машина, що прямувала рейсом iз Петропавловська–Камчатського до містечка Палана, здійснила вимушену тверду посадку, не подолавши якихось десяти кілометрів до аеродрому пункту призначення.
Вижили в катастрофі четверо, зокрема й неповнолітня дитина. Вони змогли ви¬братися з літака і піти до найближчої сопки, де їх зустріла група рятувальників.
Губернатор Камчатського краю Володимир Ілюхін оголосив у регіоні траур за загиблими, а правоохоронні органи вже порушили за фактом авіакатастрофи кримінальну справу. Утім про причини трагедії ще нічого не відомо. За однією з перших версій, яку наводять джерела в авіадиспетчерській службі, причиною трагедії могла стати несправність у роботі двигуна. Окрім того, «допомогти» поганому двигуну могла й погода — на той час у районі Палани були дощі й хмари скупчувалися низько над горизонтом, можливо, закриваючи видимість пілоту, що намагався завести літак на посадку.