У БРЮХОВИЧАХ ВСТАНОВИЛИ ПАМ’ЯТНИК ІВАНУ ПАВЛУ ІІ

0
586

Архиєпископ і митрополит Львівський владика Ігор (Возьняк),
очолив чин освячення нового пам’ятника блаженному Папі Івану-Павлу ІІ, який споруджено у Брюховичах неподалік Львова, повідомляє прес-служба Львівської архиєпархії. 
В урочистостях взяли участь митрополит Мечислав, архиєпископ Львівської архидієцезії Римо-Католицької Церкви, духовенство греко-католицької та римо-католицької церков, представники місцевої влади, творці цього погруддя, при чисельній участі вірних, меценатів та жертводавців, які допомогли втілити в життя цей задум.
Ініціатива спорудження бюсту надійшла від парафіян храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ смт. Брюховичі на честь 11-ої річниці історичного візиту Папи в Україну.
Адміністратор храму Різдва Пресвятої Богородиці смт. Брюховичі отець Петро Салагуб  зазначив: «Ідея увіковічнити присутність Папи Івана-Павла ІІ у Брюховичах існувала в моїй думці давно. У Львові на Сихові є вже пам’ятник понтифіку, в Києві у консулаті також, і тому ми вирішили поставити пам’ятник і в Брюховичах, адже Папа тут перебував, і ця пам’ятка відтепер залишиться в нашій пам’яті на віки».
Високопреосвященний владика Ігор у своєму слові сказав: «Цей пам’ятник є джерелом нашої вдячності та любові до Блаженного Івана Павла II».
По завершенні освячення митрополит Львівський вручив пам’ятні подяки особам, які спричинилися до спорудження цього пам’ятника своєю працею чи коштами.
Любомир Кукіль, скульптор, автор цього пам’ятника, розповів, що робота над виготовленням скульптури тривала близько 7 місяців, сама висота монументу становить близько 2,70 м. – 1,5 м. колона і 1,20 м. бюст, і виготовлений він із штучного каменю.
Розташоване погруддя при в’їзді в Брюховичі зі сторони Львова, навпроти джерела на вул. Львівській.