МИТРОПОЛИТ ГУЛЯВ З РОСІЙСЬКИМ РОЗМАХОМ!

0
266

Намісник Києво-Печерської лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський УПЦ (МП) Павло (Лебідь) відзначив своє 50-річчя 1 травня в трьох банкетних залах одного з кращих готелів Києва «Русь».  Захід проходив у закритому режимі, а охорона готелю відганяла журналістів від входу.
Музичний супровід банкету забезпечували зірка української естради Таїсія Повалій та російський співак Стас Михайлов, який виступає у стилі «шансон». Серед подарунків ювілярові був піднесений новий «Мерседес» представницького класу, на якому замість державних номерів красувалися літери «АП» («архиєпископ Павло»). Вартість цієї моделі, як йдеться у повідомленні, значно перевищує 100 000 доларів США. Винуватець урочистостей прийшов на банкет в яскраво-червоному підряснику (свого часу він дав згоду балотуватися в депутати від Комуністичної партії України).
Як зізнався Стас Михайлов, він виконував для митрополита Павла частівки.»Людина чудова, щастя йому», – сказав Михайлов про митрополита.
Співачка Таїсія Повалій розповіла журналістам, що хотіла виконати пісню «Два кольори», проте, побачивши поряд з митрополитом Павлом його маму, вирішила заспівати пісню «Поговори зі мною, мама».
За календарем день народження митрополита Павла 19 квітня, проте на цей день припав Великий вівторок, тому урочистості перенесли на початок травня.
1 травня архиєпископа Павла возвели в сан митрополита з титулом Вишгородський і Чорнобильський.

Сторінку підготував Іван ДМИТРІВ