ДЕНЬ ВИСОКОЇ МОДИ У ЧИКАГО

0
426

2 жовтня у Чикаго відбувся восьмий щорічний показ мод  «Garden of Eden».
Він є професійною фешн-акцією в Чикаго. Це унікальний в мегаполісі захід, який поправу відповідає світовим стандартам показів pret-a-porter, проходить щороку, збирає багато учасників, акредитує чимало ЗМІ, щоразу відвідує понад тисячі гостей. Цьогоріч помилуватись взірцями високої моди завітало понад 3000 осіб.
Основними організаторами шоу були AKIRA Chicago, IMERMAN ANGELS та GROSSINGER CITY AUTOPLEX.
Велика кількість екстравагантних і ексцентрично одягнених гостей нагадала всім, що вони зібралися на великий показ мод.
Глядачам запропонували переглянути такі колекції одягу та взуття: Wolverine, William Rast, PF Flyers, Original Penguin, AKIRA Black Label, Ben Sherman, Michael Antonio, ZIGI NY и Jeffrey Campbell.

Макіяж і зачіски моделям зробила популярна мережа перукарень і косметичних салонів Mario Tricoci.
Моделі рухалися в ритм фонової музики інструментального ансамблю. Центральний показ був цікавим. Попри не вельми вдалі звук  й освітлення, для представників засобів масової інформації подбали про спеціальне місце, де фотографувати і фільмувати подію було якнайкраще. Та й моделі уміло позували перед фото- і відеокамерами.
Окрім одягу та взуття, була й представлена виставка й дегустація продуктів харчування, алкогольних та безалкогольних напоїв таких марок:  LeSin Vodka, Vitaminwater, Fuze, Prasino, EPIC, Dos Diablos, Saloon Steakhouse, Moe’s Cantina, Ai Sushi, Market, Barn & Company, Cabot Creamery, LUNA.
Організатори виставки залишилися під приголомшливим враженням не лише від креативу презентованих колекцій, але й від організації експозиції та дизайнерських ідей. Звісна річ, про комерційні успіхи та результати спілкування з баєрами можна буде говорити за деякий час, але ми переконані, що і в цьому напрямку результати будуть вражаючими.
Організація шоу була дуже хорошою, якщо не брати до уваги того,  що сталося після його завершення: гості годинами чекали, аби отримати власні автомобілі зі стоянки, а деякі з них навіть змушені самостійно йти шукати стоянку, позаяк працівники з компанії паркування машин не могли впоратися з юрбою.
Неабияке розчарування у відвідувачів спричинили й черги та тиснява в японський ресторан. У багатьох, в тому числі й в автора, терпець урвався.
І, нарешті, кілька слів за організаторів.

AKIRA – велика мережа магазинів чоловічого та жіночого одягу в Чикаго. З моменту свого заснування в 2002 році AKIRA поступово розширилася до 14 магазинів в Чикаго та його околицях: Bucktown, Lincoln Park, Andersonville, Block 37, State street, Water Tower, Woodfield и Old Orchard.
Крім продажу чоловічого і жіночого одягу, AKIRA відома як організатор показів мод, вечірок та благодійних акцій у Чикаго. Більш докладну інформацію можна знайти на: AKIRAChicago.com
ShopAKIRA.com
Imerman Angels є некомерційною організацією, яка допомає людям з онкологічними недугами. Вона об’єднує пацієнтів цієї підступної хвороби, адже хворим на рак важко боротися з цією проблемою нарізно. Послуги Imerman Angels є безкоштовні. Вони готові прийти на допомогу кожному пацієнту, незалежно від виду раку, стадії захворювання, віку пацієнта та місця проживання в будь-якій точці світу. Більш докладну інформацію про Imerman Angels можна знайти на сайті:
 www.ImermanAngels.org
Телефон Imerman Angels:  877.274.5529.
Оксана КУШІЦЬКА-МОМЧИЛОВА,
«Українське Слово»,
Чикаго
www.ukrslovo.net