Байден вже випереджає Трампа в республіканському Техасі

0
206

14 відсотків техасців ще не визначилися за кого вони проголосують.

Президент США Дональд Трамп програє в опитуваннях колишньому віцепрезиденту Джо Байдену в передвиборній гонці в традиційно республіканському Техасі. Згідно з новим опитуванням, на виборах президента США республіканець Трамп відстає від демократа Байдена на 5 відсотків.

Згідно з новим опитуванням від Dallas Morning News і University of Texas Tyler, за Трампа готові проголосувати 41 відсоток жителів штату самотньої зірки, а за Байдена готові віддати свої голоси вже 46 відсотків.

У міру наближення листопадових виборів президента США, Байден продовжує збільшувати свій відрив від Трампа. Журнал The Economist впевнено прогнозує перемогу Байдена як у загальнонаціональному голосуванні, так й серед колегії вибірників. Байдену віддають 9 з 10, або 89%, на перемогу в колегії вибірників і більш ніж 19 з 20, або ж 98%, на перемогу у загальному голосуванні. Аналітики журналу вважають, що Байден збере 345 голос вибірників за необхідних 270. І шанси Байдена тільки збільшуються. Трампу дають 193 голоси колегії. А крива президента продовжує сповзати.

На загальнонаціональному рівні Байден лідирує на 14 відсотків – 50 проти 36. Такий рейтинг президента став одним з найнижчих за час його каденції. Соціологи називають це ознакою того, що Трамп зараз явно програє президентську кампанію.

Байден значно випереджає Трампа серед небілих виборців, а жінки і молодь на шляху до того, що з ще більшою перевагою, ніж Гілларі Клінтон, вибрати Байдена.

Але колишній віцепрезидент також зрівнявся з Трампом серед виборців чоловічої статі, білих і людей середнього і старшого віку. Чотири роки тому ці електоральні групи стали основою перемоги Трампа на виборах президента США.

Перед цим газета The York Times з посиланням на джерела в кампанії Трампа писала, що навіть внутрішні опитування президента США показують його відставання від Байдена.

Відзначимо, що у Байдена кращі показники, ніж у будь-якого іншого кандидата в президенти США починаючи з 1992 року.

Він перший кандидат в президенти, який випередив чинного главу Білого дому в кожному травневому опитуванні, як Джиммі Картер зробив це в 1976 році. Картер, звичайно, переміг на тих виборах.

Середнє лідерство Байдена над Трампом на національному рівні в середньому ніколи не опускалося нижче 4% і зазвичай перевищувало цей показник.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here